Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAH'ım sen bilirsin!!! (1 Kullanıcı)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
bu sitedeki arkadaşlarımdan yardım istiyorum.kendi başıma bu halin içinden çıkamıyorum çünkü..RABB'im yardım etsin ama arkadaşlar ben şuan çok kötü bir haldeyim..sorunun ne olduğunu açıklamak istemiyorum fakat ne olur benim için dua edin...sizlerden sadece dua istiyorum..benim için dua edin.sanırım sadece dualarla eski ben olacam...:A:A:A

imported_inci_tanem

Kayıtlı Kullanıcı
tevbeYA-HAK sorununun ne olduğunu bilmiyorum ama insanoğlu denizin haşin dalgaları misali arada karışık ruh hallerine girebiliyor.Lütfen metanetli ol,kendini kaybetme elbette dualarım seninle senden başka bir tevbeYA-HAK (ismin her ne ise gerçek hayatta ) yok,olamazda.

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim probleminin ne oldugunu bilmiyorum ama bir sıkıntın varsa eger sende bilirsinki sabr edersek allah mükafatını verecektir. inşallah duan kabul olur kardeşim

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
bakın ben gerçekten çırpındıkça battığımı düşünüyorum...kendimi bazı olumsuzluklardan alamıyorum.az önce bir arkadaşımla telefonda konuştum biraz rahatladım konuşunca.ama yine de gözlerim sel olmuş sanki duramıyorum..kendime dur diyemiyorum.bana ne oldu RABB'im!

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
az önce arkadaşıma da söyledim..hani insan bazı şeyleri bilir de yapmaz ya benim ki öyle birşey..biliyorum ama yapamıyorum..namaz kılmayı, namazın önemini,namaz kılmayanın cezasını bilmek ama kılmamak gibi birşey..sabretmem gerektiğini biliyorum ,bunun bir sınav olduğunu da biliyorum ama sabredemiyoru...sanki hayat bitmiş.herşey durmuş.dünya yıkılmış sanki...

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum inanın hocam şaşırdım okuyunce ben yorum yapmak istemiyorum sadece Allah c.c. yardım etsin hayırlısını versin diyorum a.e.olunuz hayırlı aksamlar

Aciz Yürek

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum canim kardesim insallah seni duamda unutmam ve insallah sorun neyse düzelir hakkinda hayirlisi neyse o olsun güzel kardesim gönlümün gülü'ne de söylerim sana dua etsin insallah.A.E.O. :gulegule

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. seni şu an o kadar iyi anlıyorum ki biliyorum çok çabuk geçmeyecek sorunun herneyse çünkü o senin düşüncende ve sen nereye gidersen seninle gelecek ben aynı şeyleri yaşadım atlattım mı hayır daha tam anlamıyla değil ama sana tavsiyem ilk önce yoruluncaya kadar ağla için rahatlasın sonrada en yakın arkadaşına anlatki o sana başkasının gözüyle yaşadıklarınıu ve yapman gerekenleri söylesin biliyorum çok zor kolay kolay atlatamayacaksın bu ruh halini Ama biran önce namaza başla bol bol dua et göreceksin biryerlerden başlamış olacaksın. Ve Rabbim büyüktür kimseye kaldıramayacağından fazla sıkıntı vermez demek ki sen bunu atlatabilirsin ALLAH yardımcın olsun ALLAH a emanet ol.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykm
RABBIM yar ve yardımcın olsun.
olur hoca hanım olur böyle durumlar.
bende bazen sizingibi daralırım.sonradan düzelirim.
en nihayetinde hepimiz insanız.duygularımız var hislerimiz var.bunları hepimiz yaşarız.
ALLAH kalbinize gönül ferahlıgı versin.amin.selametle :evet:H

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum canim kardesim insallah seni duamda unutmam ve insallah sorun neyse düzelir hakkinda hayirlisi neyse o olsun güzel kardesim gönlümün gülü'ne de söylerim sana dua etsin insallah.A.E.O. :gulegule

allah razı olsun kardeşim...benim için RABB'ime söyleyin ki bana yardım etsin..içinde bulunduğum şu fena halden kurtulmam için bir kapı açsın bana...ruhumu şeytanın eline bırakmamam için iman gücü versin..beni kendisine kavuşturacak insanlara ulaştırsın...içimde yanıp duran ateşi söndürmem için dua etme imkanı ve gücü versin...:A

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. seni şu an o kadar iyi anlıyorum ki biliyorum çok çabuk geçmeyecek sorunun herneyse çünkü o senin düşüncende ve sen nereye gidersen seninle gelecek ben aynı şeyleri yaşadım atlattım mı hayır daha tam anlamıyla değil ama sana tavsiyem ilk önce yoruluncaya kadar ağla için rahatlasın sonrada en yakın arkadaşına anlatki o sana başkasının gözüyle yaşadıklarınıu ve yapman gerekenleri söylesin biliyorum çok zor kolay kolay atlatamayacaksın bu ruh halini Ama biran önce namaza başla bol bol dua et göreceksin biryerlerden başlamış olacaksın. Ve Rabbim büyüktür kimseye kaldıramayacağından fazla sıkıntı vermez demek ki sen bunu atlatabilirsin ALLAH yardımcın olsun ALLAH a emanet ol.

ben ne yapsamda olmuyor...sanki çareleri tüketmiş gibiyim.yoruluncaya kadar ağladım çok ağladım hemde .hala da ağlamaktayım.ama gözyaşı çare olmuyorki..nereye kadar böyle gidecek.

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
ben ne yapsamda olmuyor...sanki çareleri tüketmiş gibiyim.yoruluncaya kadar ağladım çok ağladım hemde .hala da ağlamaktayım.ama gözyaşı çare olmuyorki..nereye kadar böyle gidecek.

öyle kolay geçmeyecek sevgili arkadaşım belki biraz acı ama gerçek bu. kendimden örnek vereyim sana 6 aydır senin şu an ki olduğun durumdayım az çok hissedebiliyorum senin yaşadıklarını. bazen öyle bir an geliyor ki elinden hiç birşey gelmiyor. ağlamak çaremi değil ağlarken de insan hep kendini suçlar bilirim kimseye kıyamaz bütün kabahati kendinde bulur herkes haklıdır bir tek kendisi haksızdır. Kafamı öyle şeylerle meşgul ettim ki aklın hayalin durur kitab okumaktan telefonla konuşmaktan artık yorulmuştum bunların hepsinide kendimle yalnız kalmamak için yapıyordum Şimdi ALLAH ın izni ile bol bol dua ediyorum her şey düzelsin diye inşallah RABBİM görürde acır bu kuluna sabır diyeceğim ama biliyorum çok zor. Bir de şu var ki herşey eskisi gibi olurmu tabiki hayır çünkü sen yaralandın bir kere bu yaralşar hep acıcaktır insanoğlu yaşadıklarıyla olgunlaşıyor elimden daha fazlası gelsede sana yardım edebilsem ama iancını yitirme herşeyin yoluna gireceğine inan ALLAH ın izniş ile inşallah. Biraz uzun oldu ama kusura bakma inan kendi yaşadıklarım tekrar aklıma geldi..

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
s a kardeşim bilirsinizki bizlere dertleri veren dertlerin aşılmasındaki gücüde veren rabbimizdir .onun için kalbini ferah tut ve rabbine sığın .dertlerini bilmiyorum ama rabbimiz bizlere kaldıramayacağımız hiç bir derdi vermez muhakkak senin derdininde bir çaresi vardır.şunu unutma dertler yanlızca rabbimize dua ederek çözülmez sende gayret edeceksin .bak şimdi seninle bir yol izleyelim ben bu yolu çok uygularım ve daima rabbiminde izniyle her seferinde feraha çıkabiliyorum.gel sende uygula..nasılmı bak şimdi .

derdini şöyle bir masaya yatır ve ne olduğunu iyice gör nedir nerden geldi ve nasıl oldu.
iyice anladıktan sonra geriye doğru gidelim basamak basamak.
her basamakta nasıl ilerlemişse şimdi geriye doğru düşünürken her basamakta ne yapılır ona göre hareket edeceksin.
bak göreceksin derdinin çözümünün senin elinde olduğunu anlayacaksın.
tabi bu arada sabredecek ve rabbinede sığınacaksın..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt