Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allahım bana yardım et bana kuvvet ver ki anneme destek olabiliyim.... (1 Kullanıcı)

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
Abilerim ablalarım kardeşlerim
selamun aleykum,

annemin hastalıgı bagırsak kanseri!
Tedavi görmekte ama cok üzülüyorm anneme belli etmesem de kendimi tutamıyorum
zaman zaman sacları dökülüyor söylüyor bana içim gidiyo
ne yapmalıyım bana yardım eder misiniz?,
ya da bana birseyler söyleyin onu yapayım...
Allaha emanet olun
selam ve dua ile...

özgeöz

Yasaklı Kullanıcı
aleykumselam ve rahmetullah kardeşim. Rabbim annene acil şifalar versin inşAllah.. müsterih olmak lazım, bu bir imtihandır. şüphesiz hepimiz biraz canlardan, mallardan eksilme ile imtihan olacağız. sana bir takım zikirler veya dualar tavsiye eden olacaktır elbetteki, ancak hepsinden önce sabır.. biraz tevekkül, biraz sabır.. kanseri atlatmış olan pek çok kişi bunun psikolojik olduğunu söylüyor. yani annene moral vererek, üzülsen de belli etmeyerek ve elinden geldiğince onu mutlu etmeye çalışarak ona yardımcı olabilirsin. bununla birlikte Rabbimizden namaz ve Kur'an ile yardım iste. çünkü Kur'an okumak en güzel şifadır, ruha da bedene de dermandır. ve Rabbimiz, kendisiyle konuşmaktan ziyade, ibadet edilmeye daha layıktır. hacet namazlarınızı düzenli kılınız. Rabbimiz 'bana yalvarın ki size cevap vereyim' buyuruyor. naçizane benim aklıma gelenler bunlar. elbette asıl yaşayan sizsiniz, ne kadar zorlasak da tamamıyla anlamamız pek mümkün değil.. Allah yar ve yardımcınız olsun.. LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
aleykumselam ve rahmetullah kardeşim. Rabbim annene acil şifalar versin inşallah.. Müsterih olmak lazım, bu bir imtihandır. şüphesiz hepimiz biraz canlardan, mallardan eksilme ile imtihan olacağız. Sana bir takım zikirler veya dualar tavsiye eden olacaktır elbetteki, ancak hepsinden önce sabır.. Biraz tevekkül, biraz sabır.. Kanseri atlatmış olan pek çok kişi bunun psikolojik olduğunu söylüyor. Yani annene moral vererek, üzülsen de belli etmeyerek ve elinden geldiğince onu mutlu etmeye çalışarak ona yardımcı olabilirsin. Bununla birlikte rabbimizden namaz ve kur'an ile yardım iste. çünkü kur'an okumak en güzel şifadır, ruha da bedene de dermandır. Ve rabbimiz, kendisiyle konuşmaktan ziyade, ibadet edilmeye daha layıktır. Hacet namazlarınızı düzenli kılınız. Rabbimiz 'bana yalvarın ki size cevap vereyim' buyuruyor. Naçizane benim aklıma gelenler bunlar. Elbette asıl yaşayan sizsiniz, ne kadar zorlasak da tamamıyla anlamamız pek mümkün değil.. Allah yar ve yardımcınız olsun.. La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

allah senen razı olsun vesselam dikkate alıp cevap verdiğin için kimse anlayamaz demiyorm ama sadece yaşayan bilir allahım inşallah daha iyi edicek dualarımız onunlaa allah saglık sifa versin inşallah tekrar tesekkır ederim

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam

Allah yardımcınız olsun kardeşim rabbim acil şifalar versin annenizin morelini yüksek tutmaya çalışın sizin yüzünüzde tebessüm gördükçe inşallah kendini daha çabuk toparlayacaktır Allah sabır versin

Ya şafi ente şafi (Allahım hastama şifa ver)

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam

allah yardımcınız olsun kardeşim rabbim acil şifalar versin annenizin morelini yüksek tutmaya çalışın sizin yüzünüzde tebessüm gördükçe inşallah kendini daha çabuk toparlayacaktır allah sabır versin

ya şafi ente şafi (allahım hastama şifa ver)

allah razı olsun canım benim tesekkur ederim:))
selam ve dua ile

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam kardeşim.. Rabbim inşaAllah acil şifalar, büyük sabırlar versin..Gerçekten zor ve üzücü bir durum.. Rabbim çok büyük..
Moralinizi yüksek tutmanız annenize de moral ve destek sağlayacaktır inşaAllah.. Sabırla ve dua ile Rabbimizden yardım dileyelim inşaAllah.. Çok dua edin, edelim inşaAllah.. Rabbim sağlık-sıhhat versin. Yar ve yardımcınız olsun..

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Önce ALLAH' dan annene şifa vermesini dilerim.
Sonrada sana güç kuvvet vermesini dilerim.
ALLAH yar ve yardımcın olsun kardeşim.

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim.. Rabbim inşaallah acil şifalar, büyük sabırlar versin..gerçekten zor ve üzücü bir durum.. Rabbim çok büyük..
Moralinizi yüksek tutmanız annenize de moral ve destek sağlayacaktır inşaallah.. Sabırla ve dua ile rabbimizden yardım dileyelim inşaallah.. çok dua edin, edelim inşaallah.. Rabbim sağlık-sıhhat versin. Yar ve yardımcınız olsun..

allah razı olsun kalbun kesir ablacım allahım yardım eder edecektir dua ediyorum kabul olucak biliyorum allahın izniyle sizlere deallah hayırlı ve sağlıklı ömür versin inşallah tekrar tesekkür ederim
selam ve dua ile:)

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
önce allah' dan annene şifa vermesini dilerim.
Sonrada sana güç kuvvet vermesini dilerim.
Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim.

tesekkur ederim allah razı olsun sizden sizlerden..yapmaya calişiyorm devamlı moral yüksekliğiyle yanındayım
inşallah daha ii olucak allah tasıyamadığı yükü vermezmiş kuluna biliyorm ki annem de atlatıcak atlatır allahın izniyle

selam ve dua ile:)

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcın olsun canım kardeşim.
Benimde ablamda annene benzer bir rahatsızlık tespit ettiler.
Karın şiş ağrıları oluyor v.s.
Rabbim tüm hastalara şifa ve sabır versin.
Bundan sonra sürekli dualarımda olacaksın inşallah.
Annenin ismini yaz canım benim.

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
allah yar ve yardımcın olsun canım kardeşim.
Benimde ablamda annene benzer bir rahatsızlık tespit ettiler.
Karın şiş ağrıları oluyor v.s.
Rabbim tüm hastalara şifa ve sabır versin.
Bundan sonra sürekli dualarımda olacaksın inşallah.
Annenin ismini yaz canım benim.

allah senden razı olsun ablacım insallah ablan annem(nezahat dilber) ve tüm benzeri kişilere allah acil şifalar versin
dün annem 2.tedavisine girdi ama cok sükür ki iyiydi daha da iyi olucak eminim bundan yanındayım ve yanında olucam inşallah allahın izniyle
sizlere de ne kadar tesekkür etsem azdır duyarlı ve nazik oldugunuz için allah razı olsun tekrar tekrar allah hayırlı ve sağlıklı ömür versin güzel cennetini nasip etsin inşallah:)
selam ve dua ile...

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
allah acil şifalar versin inşallah anneniz en kısa zamanda sağlığına kavuşur

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
ALLLAH YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM ALLAHIM BÜTÜN HASTALARA İÇİNDE DE SENİN ANNENE ACİL ŞİFALAR VERSİN BOL BOL DUA EDELİM İNŞAALLAH ALLAHIM YA SELAM İSMİ HÜRMETİNE SİZİ SELAMETE ÇIKARSIN HASTAYA OKUNACAK DUÂ

(Üç kere okuna)

(Allâhümme salli âlâ Seyyidinâ Muhammedin tıb-bi'1-kulûbü ve devâihâ, ve âfiyet'eli'bdâni ve şifâihâ ve nûri'l-ebsâri ve zıyâihâ).

Manası: "Allahım! Kalblerin tıbbi ve şifası olan, bedenlerin afiyeti ve şifası olan, gözlerin nur ve ziyası olan efendimiz Muhammed (S.A.S.)'e rahmet et." demekdir ALINTI ESMAÜL HÜSNA YI BOL BOL OKUYALIM İNŞAALLAH ALLAHA EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
alllah yardımcın olsun kardeşim allahım bütün hastalara içinde de senin annene acil şifalar versin bol bol dua edelim inşaallah allahım ya selam ismi hürmetine sizi selamete çıkarsın hastaya okunacak duâ

(üç kere okuna)

(allâhümme salli âlâ seyyidinâ muhammedin tıb-bi'1-kulûbü ve devâihâ, ve âfiyet'eli'bdâni ve şifâihâ ve nûri'l-ebsâri ve zıyâihâ).

Manası: "allahım! Kalblerin tıbbi ve şifası olan, bedenlerin afiyeti ve şifası olan, gözlerin nur ve ziyası olan efendimiz muhammed (s.a.s.)'e rahmet et." demekdir alıntı esmaül hüsna yı bol bol okuyalım inşaallah allaha emanet olun selam ve dua ile

allah razı olsun kardeşim not aldım okuyacagım tesekkürler:=)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt