Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAHı görmek isteyen cocuk (1 Kullanıcı)

ölüm var

Kayıtlı Kullanıcı
zamanın birinde bir aile hacca gitmeye niyet eder kendi aralarında konuşurlar ALLAHın evini ziyaret edelim diye küçük kızları rabia anne ve babasını dinlerken sormata başlar anne siz ALLAHın evinemi gitcetsiniz annesi evet yevrum ALLAHın evini ziyeret edeceyiz peki ozaman ALLAHıda görecekmisiniz hayır yavrum ALLAH CC göremeyiz obizi göeür ama biz göremeyiz nasıl olur anne ALLAHın evine giden ALLAHI neden göremez bende gelcem sizinle bende görmek istiyorum ALLAHı annesi hayır yevrum ALLAH CC görünmaz hem senin yeşın çok küçük sen gelemezsin hayır lürfen ALLAHı cc görmek istiyorum rabiayi ikna ademezler ve babannasine bırakırlar rabia gece kalkar kendisine biraz yiyecek hazırlayıp gizlice kervana biner ve yola çıkarlar günler sonra kabeye varırlar kabeyi gören rabia saklandıgı yerden çıkıp büyük bir heyecen ve sevgiyle ALLAHı cc görmek için kabeye dogru koşmaya başlar kabeye yaklaşınca biran kücücük vücüdu yere serilir bir kuş gibi çırpınmaya başlar rabiayı gören annesi hayretle yanına koşar rabia yavrum ne oldu sana sen nasıl geldin buraya rabia çırpınarak titrek bir sesle anne ALAAAAH bak ALLAAAAH der ve ruhunu teslim eder oen bir ses duyarlar SİZ KABEYİ GÖRMEYE GELDİNİZ O İSE BENİ GÖRMEYE GELDİ

sılagurbuz

Kayıtlı Kullanıcı
:)bi tuhaf oldum ya biliyiordum bunu okuyunca yine etkilendim

iLLeGaLTM

Kayıtlı Kullanıcı
İlginç teşekkürler

Selam ve dua ile..
Allaha emanet olunuz

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm, emeğine sağlık..
gerçekten çok etkileyici bir paylaşım, Allah razı olsun..
selametle :a12:

relvin

Kayıtlı Kullanıcı
cok etkilendim.Allah(c.c.) razi olsun.

djcapkinov

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık kardeş okuyunca çok etkilendim

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsunn kardeşim çok güzel bir paylaşım olmuş

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH c.c razı olsun çok güzeldi...
selam ve daimi dua ile...

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Ne yazacagimi sasiridim, cok ürperdim. Korktum birden. Bilmiyordum bu kissayi. Allah c.c. razi olsun. Bunu devam anlatmak isterim. Gerceklilik payini arastirdiniz degil mi?
Emeginize saglik, tesekkürler. Allah c.c. razi olsun.

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm...gerçekten çok güzel bir hikaye bende ürperdim...kızda ki Allah sevgisi tam ibretlik zaten...!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt