Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah'a Ulaştıran On Esas Cilâü’l - Kulûp Zikrullah, Hâcegân Yayınları'ndan Çıktı (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
9be07b76134277e0250.jpg

Ferzende İdiz'in hazırladığı eser, aşkların en güzeli Allah aşkına talip insanların yapması gereken on esası anlatıyor

"Ben bir gizli hazineydim, bilinmeyi istedim." Hadis-i kutsisine mazhar olmak isteyen kulların en büyük arzusu Allah'ı her yönüyle tanımaktır. Bu eserde Yüce Allah'ın (c.c) kendisine yaklaşmak isteyen kulları için on esas belirtilmiştir. Eserin orijinali Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri'ne (k.s) aittir.

Uyarmak maksadıyla da Allah'ın (c.c) evine girmek isteyenler için aynı zamanda Allah'tan (c.c) uzaklaştıran on esas da belirtiliyor.

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
e-kitap olarak internetten bulma imkanımız var mı acaba acil olarak okumak isterim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt