Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAHA ASIK OLMAK (1 Kullanıcı)

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı
HZ . ISA a.s. bir gun bahce sulayan bir delikanli ile karsilasir .delikanli hz. isaya rabbinden ,sevgisinin zerre agirligindaki bir kismini bana bagislamasini dile der.
HZ isa ona sen zerre kadarina dayanamassin diye karsilik verir . delikanli o halde zerre kadarinin yarisini versin . bunun üzerine hz. isa a.s. onun icin dua eder ve yoluna devam eder .
Epeyce bir müddet sonra hz. isanin a.s. yolu yine oraya düser , delikanliyi sorar , delirdi daglara cikti derler. hz. isa a.s. delikanliyi kendisine göstermesi icin Allaha dua eder o sirada delikanliyi daglar arasinda görür , onu gözlerini gök yüzüne dikmis ve bir kaya üzerinde dimdik dururken bulur .
HZ. isa a.s. delikanliya selam verir ,selamini almaz ,ben isayim diye kendisini tanitarak delikanlinin ilgisini cekmeye calisirken ulu Allah dan kendisine su vahiy gelir Kalbinde benim sevgimin yarim zerresini tasiyan kimse insan oglunun sözünü hic duyarmi? Izzet ve celalim hakki icin sen onu testere ile ikiye bicsen onun acisini bile duymaz ....

BIR KAMIL DEMISTIRKI:
ARIF OLAN MESRUR OLUR
MESRUR OLAN ASIK OLUR
ASIK OLAN MUKARRAB OLUR
MUKARREB OLAN VASIL OLUR
HER MURADA HASIL OLUR.

ASK :KULUN ALLAHA OLAN DERIN SEVGISIDIR....

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net
RE: ALLAHA ASIK OLMAK

SELAMUNALEYKUM,
MÜKEMMEL BİR HAZIRLIK,
ELİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK.
K.S.E.O.

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ALLAHA ASIK OLMAK

s.a. Allah razı olsun paylaşımınız için. B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt