Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah Rızası ÖRTÜNME (1 Kullanıcı)

recep__kita

Kayıtlı Kullanıcı
Müslüman kardeşler geçen gün deve hörgücü hadisi diye bir hadis öğrendim araştırdığımda ise doğru olduğunu gördüm ve dehşete kapıldım aslında çok mutlu oldum.Neden derseniz:
Ben üniversite öğrencisiyim çevremdeki kapalı arkadaşlar açıklardan bile daha dar daha renkli havalı giysiler giyiyorlardı ve bu malesef büyük çoğunluktu.Çekici oluyorlardı erkeklerin ilgisini fazla çekiyorlardı ben arkadaşlara giyim şeklin yanlış diyince dinim gereği örtünüyom başımı kapatıyom gerisi önemli değil diyorlardı ben de birşey diyemiyordum ve inanın bir an açılmayı bile düşündüm ama deve hörgücü hadisini öğrenince çok mutlu oldum çünkü Dinimiz zaten türbanı yasaklamıştı ve nasıl örtünmemiz gerektiğini söylüyordu ve ben de bundan sonra başörtüsüyle türbanı asla karıştırmayacağıma dair kendi kendime söz verdim
ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZDE BU KONU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARMISINIZ KUTSAL BAŞÖRTÜMÜZÜ KİRLETEN TÜRBANLILARA DUR DEMEMİZ GEREKMİYOR MU ALLAH RIZASI İÇİN.

recep__kita

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Rızası için çevremizdekileri uyaralım doğru örtünmeleri konusunda bu her Müslümanın görevidir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt