Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası için lütfen (1 Kullanıcı)

trilogy33

Kayıtlı Kullanıcı
Allah’ın Selamı üstünüzde olsun arkadaşlar

Daha önce mail adreslerinde çok dolanırdı böyle şeyler hemen siler geçerdik ama birgün bizimde başımıza gelebileceği hiç aklımıza gelmedi..Bizim bir arkdaşımız lösemiye yakalandı ve kendisi için para toplamaktayız sizden ricam arkdaşlar 1tl,2tl demeyin elinizde 50krş bile olsa biraz yardımda bulunun..Bilenler vardır belki bu hastalık en pahalı hastalıklardan birisidir.Çoğumuz sigara içmekteyiz birgün sigara az içelim yardıda bulunalım..Allah hayırlarınızı şimdiden kabul etsin..Allah a emanet olun

Mert SATILMIŞ

Garanti Bankası 718-6687435
IBAN TR42 0006 2000 7180 0006 6874 35

Vakıfbank 00158007287144583

KüBrA1988

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamualeykum vm vb,

Degerli Trilogy33 Kardesim, öncelikle Arkadasina ALLAHtan acil sifalar diliyorum..
Ben ögrenci oldugum icin maddi yardimci olmam imkansiz ama insaALLAH hep dua ederim. Müminin silahi DUAdir .. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
Allah acil şifa versin.
çok üzüldüm. Allah hiçbir müslümanın başına vermesin öyle hastalık.
belki maddi yönden yardım edemeybilirim ama dualarımdasınız inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt