Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah(cc) Aşığı (1 Kullanıcı)

GizliOzne

Kayıtlı Kullanıcı
Sa'dun adında bir mü'min kendini bütün varı ve yoğuyla Allah'a adar.işi gücü boyuna Allah'ı anmak O'na ibadet etmektir. hatta o kadar ki bu yolda aklını fikrini oynatmıştır.o yüzden de kendisine Deli Sa'dun denilir.

bir gün işte bu Allah aşığı avuçlarına Allah kelimesini yazarken oradan geçen Sırrı sakati'nin şu sorusuna muhatap olur sakati der ki ey Sa'dün ne yapıyorsun öyle? Sa'dun da şöyle cevap verir.

Ben Allah'ı çok ama çok seviyorum.Rabbimin ismini kalbime kazıdım başkası mekan tutmasın diye. Dilime kazıdım başka birini anmasın diye. şimdi de avuçlarıma yazıyorum ki baktığımda göreyim ve gözlerim bir başkasına bakmasın

inşallah bizde Sa'dun gibi Allah aşıklarından oluruz

kula_kul_olmayan

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim.
Allah Lütfuyla merhamet eylesin hepimizi...

GuleSevdali

Kayıtlı Kullanıcı
Sa'dun adında bir mü'min kendini bütün varı ve yoğuyla Allah'a adar.işi gücü boyuna Allah'ı anmak O'na ibadet etmektir. hatta o kadar ki bu yolda aklını fikrini oynatmıştır.o yüzden de kendisine Deli Sa'dun denilir.

bir gün işte bu Allah aşığı avuçlarına Allah kelimesini yazarken oradan geçen Sırrı sakati'nin şu sorusuna muhatap olur sakati der ki ey Sa'dün ne yapıyorsun öyle? Sa'dun da şöyle cevap verir.

Ben Allah'ı çok ama çok seviyorum.Rabbimin ismini kalbime kazıdım başkası mekan tutmasın diye. Dilime kazıdım başka birini anmasın diye. şimdi de avuçlarıma yazıyorum ki baktığımda göreyim ve gözlerim bir başkasına bakmasın

inşallah bizde Sa'dun gibi Allah aşıklarından oluruz

selamunaleyküm Allah razi olsun cok güzel bir ´paylasim, amin insallah bizde sadun gibi oluruz insallah

selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt