Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah c.c Sehitlerimize Rahmat eylesin!! (1 Kullanıcı)

Bayram Afyonlu

Kayıtlı Kullanıcı
Sayin arkadaslar

Mahlumunuz yine Askerlerimiz den son günlerde Sehit olanlar var! Mevlamizin Kur'ani kerimde bildirgibi "Onlara ölüler demeyin!" onlar Mevla katinda canlilar dir.

Bu yüzden Sehitlerimizi saygila aniyor ,
Allah tan Rahmet ,Ailelerine Sabir & Bassagligi diler Üzüntümün DERIN oldugun bildiririm.
Icimizdeki Nankörleri ve Kafirlerin kuklalarini lanetliyorum . Esslamün aleyküm.

Gülfidan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin onlara

Adn cennetlerine yerlestirsin Allah.

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim.evet ya son zamanlar terör olayları çoğaldı.bugün de sabah haberlerde duydum :( tü dualarına AMİN diyorum kardeşim

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
şehit analarının yüreği, ciğeri yanmış, dağlanmış. analar, ciğerpareleri askerde korku içinde. Allahım ülkemizi selamete çıkarsın. bunların ve destekçilerinin kökü kazınsın Allahım fırsat vermesin bir daha. Allahım rahmet eylesin bu olaylar son bulsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Allah rahmet eylesin.
Askerlerimizi hiç acımadan şehit eden vicdansızları Allah'a havel ediyorum bir insan bu kadar mı acımasız olur:(
Allah ailelerine sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim.
Allah hepsinin yar ve yardımcıları olsun inşallah selam ve dua ile selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt