Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN (1 Kullanıcı)

ifteron

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar dinimize yapılan saldırılar hergeçen gün artmakta dır.bu saldırılar sanal alemde de devam etmektedir.bu gün bir siteye girdim ve gördüklerim karşısında gözyaşlarımı tutamadım.eminim ki siz kardeşlerimde aynı duyguları paylaşırdınız benimle.ve lütfen yardım edin ve bu siteyi eğer aranızda bilen birisi varsa engellesin allah aşkına.benim bilgisayarım çok iyi olmadığından sitenin adını yazarak ekleyeceğim www.cafepress.com/aaronscose/496636.allah rızası için bu siteyi durduralım.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN

değerli kardeşim islama butür saldırılar her zaman olmuştur bizim kutsal değerlerimize saldıranlar hep çıkmıştır çıkacaktırda bize düşen maddi ve manevi değerlerimizi hakkıyla korumak biz hakkını verirsek eğer kimse haksızlık edemyecektir ama duyarlılığın için allah razı olsun rabbim mükafatını versin inş eminim bu konuda bilgili kardeşler bir şeyler yapacaklarıdr dua ile

teacher

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.Ben siteye girmeye çalıştım ama alışveriş sitesi çıktı.Adını doğru yazıp yazmadığınızı kontrol edebilir misiniz? Teşekkürler.

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.BENDE SİTEYE BAKTIM AMA ALIŞVERİŞ SİTESİ ÇIKTI .YİNEDE ANLATTIĞINA GÖRE KARDEŞİM İSLAMİYETİ YIPRATMAYA ÇALIŞAN BU SALDIRILAR ÖNCEDENDE VARDI ŞİMDİDE VAR GELECEKTEDE OLACAKTIR. BUNLARIN İSLAMDAN HİÇBİR ŞEY KAYBETTİRMEDİĞİNİ GÖRECEKLERDİR BU TÜR DÜZENBAZLIKLAR MÜMİNLERİ BİRLEŞTİRİR AYIRAMAZ, DAĞITAMAZ

ahmedhasan

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)ALLAH'IN İPİNE TOPTAN SARILALIM.B)B)

ahmedhasan

Kayıtlı Kullanıcı

CENAB-I ALLAH BİZİ KENDİNE LAYIK EYLESİN.

elif__23

Kayıtlı Kullanıcı

bende girdim o siteye ama bişey göremedim.rabbim bizi iyi kullarından eylesin...

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

Allah hidayet versin o insanlara

tovbekar

Kayıtlı Kullanıcı

site alışveriş sitesi adres doğrumu acaba...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt