Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAH AŞKI İÇİN OKUYUN (1 Kullanıcı)

Ghost_Hack

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamber Efendimiz (S.A.V) ile ilgili ankete mutlaka katılın…
Bana mail ile geldi. Önemli olduğu için bunu sizlerle paylaşıyorum.
Lütfen sizlerde oylarınızla destek olunuz…

CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed (S.A.V) karikatürünü ankete sundu. Amerika'dan yayın yapan CNN haber kanalı internet sitesi Hz. Muhammed (S.A.V) karikatürünü ankete açtı. Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayır oylarına göre bu karikatürü yayınlayıp yayınlamama kararı alacak.

Ankete katılalım ve bunu arkadaşlarımıza da duyurarak gereğini yapalım. Bu hepimizin bir vazifesidir. Bunu Peygamber Efendimiz (S.A.V)’ e olan saygımızın ve sevgimizin bir göstergesi olarak düşünelim ve gerekli cevabı verelim bu sadece bir başlangıçtır. Tepkimiz bence ağır olmalıdır ki bir daha böyle bir saygısızlığa yeltenmesinler. CNN'in internet sitesine aşağıdaki adresten ulaşıp oyunuzu kullanabilirsiniz.

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/europe/02/02/cartoons.wrap/

Bu adrese girin ve QUICKVOTE yazan yerde [ No ] seçeneğini işaretledikten sonra VOTE’ ye tıklayın.

Lütfen bir sağ duyu gösterelim ve bütün dünyaya Müslümanların bu konu üzerindeki hassasiyetinin ne derece kuvvetli olduğunu anlatmaya çalışalım. Böylece oylarımızla Allah’ın dinini yüceltmiş olalım…

Hassasiyetinizden ve ilginizden dolayı şimdiden Allah sizlerden razı olsun...

hudayfe

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ALLAH AŞKI İÇİN OKUYUN

Allah razı olsun...

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ALLAH AŞKI İÇİN OKUYUN

SELAMUN ALEYKÜM BEN OYLAMAYI YAPTIM BAYA KARŞI OLAN İNSAN VARMIŞ SEVİNDİM.
SAĞOLASIN KARDEŞİM ALLAH(C.C) RAZI OLSUN.

harded

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun... SAYFAYI KALDIRMIŞLAR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt