Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALIŞ VERİŞTE İBADET (1 Kullanıcı)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
BİR KİMSE İMAM_I AZAM EBU HANAFİ HAZRETLERİNE SORDU
_YA İMAM BANA VAKİTLERİMİ İBADETLE GEÇİRMEK İSTİYORUM BANA BİR ŞEY YAZDA HEP ONU YAPAYIM.
İMAM_I AZAM (r.a.)ALIŞ VERİŞ BİLGİLERİNİ YAZIP VERİNCE ADAM
_ BUTÜCARLARA LAZIM OLUR.BENEVİMDE OTURUP İBADETLE MEŞGUL OLMAK İSTİYORUMDER.BUNUN ÜZERİNE İMAM_I AZAM ŞU CEVABI VERİR
_YİYECEK VE GİYECEK LAZIM OLMAYAN KİMSE VARM? AİNİN ALIŞ VERİŞKISMINI BİLMEYENHARAM LOKMADAN KURTULAMAZ VE İBADETLERİNİN SEVABINI BULAMAZ ZAHMETLERİ BOŞA GİDERAZABA YAKALANIR VE ÇOK PİŞMAN OLURÇ

ALLAHÜ ZÜLCELAL HEPİMİZE HELALINDAN KAZANIP YEMEK NASİP EYLESİN AMİNB)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm değerli Orhan abim. Emeğinize sağlık, paylaşımınız güzeldi..Rabbimiz c.c düşünüp ibretlenmemizi nasip eylesin bizlere inşallah..Rabbimiz sevabınızı yazsın inşallah değerli abim. Allah c.c helalinden rızıklar nasip eylesin cümlemize inşallah..Rahman ve Rahim olan Rabbimize emanet olunuz..Selam ve baki dua ile.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM CAN KARDEŞİM

YORUMUNA KATILIYORUM MEVLA HELAL RIZIKTAN BİZLERİ VE ÜMMETİ MUHAMMEDİ AYIRMASIN RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH A EMENET OL SELAM VE DUA İLE
Selamün Aleyküm değerli Orhan abim. Emeğinize sağlık, paylaşımınız güzeldi..Rabbimiz c.c düşünüp ibretlenmemizi nasip eylesin bizlere inşallah..Rabbimiz sevabınızı yazsın inşallah değerli abim. Allah c.c helalinden rızıklar nasip eylesin cümlemize inşallah..Rahman ve Rahim olan Rabbimize emanet olunuz..Selam ve baki dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt