Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Alın bendende boykot!!!!!!!!! (1 Kullanıcı)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
BU GÜN MEMLEKETİM ADINA ÇOK UTANDIM.......SADECE AZARBEYCANMI CAMİİ KAPATIYOR....SİZ ONLARA DALDINIZ ALINDA SİZE TÜRKİYE GERÇEĞİ........
Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından onarımdan geçirilen tarihi Lale Camii yıkıldı.

Kırşehir’de bulunan ve 13. yüzyılda kervansaray veya darphane olarak yaptırıldığı tahmin edilen ve günümüzde camii olarak kullanılan tarihi Lale Camii bayramın birinci günü gece saat 22.00 sıralarında kendiliğinden yıkıldı.

Caminin onarım ve bayram nedeniyle ibadete kapalı tutulması olası bir facianın önüne geçerken yıkılan camii kullanılmaz hale geldi.

Camii enkazında incelemelerde bulunan Kırşehir Belediye Başkanı Halim Çakır, “Camii Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restore ediliyordu. Çok eski bir camimizdi. Yıkılma nedenini tam olarak bilmiyoruz. Tek tesellimiz akşam saatlerinde olması ve can kaybının olmaması” dedi.

Kırşehir Müftüsü Nimetullah Arvas ise “Herhangi bir can kaybının olmaması tek tesellimiz” açıklamasını yaparken Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 137 bin YTL’ye drenaj yapım ve basit onarımdan geçirilen Lale Camiinin tekrar aslına uygun olarak yaptırılması bekleniyor.

YIKILALI BAYAĞ OLDU BU CAMİİ DAHA NEDEN YAPILMADI..........İÇİNDE DEFİNE ARAMIŞLAR HERYER KÖSTEBEK YUVASI GİBİ OLMUŞ.....UTANDIM UTANDIM MEMLEKETİMİN İNSANLARINDAN

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
drenaj mış iki çıta tutturmuşlar maaliyetine bkın ya....resmini yüklemesini bilemedim bilen varsa söylesinde ne anlattığım anlaşılsın kardeşlerim

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
YIKILALI BAYAĞI OLDU BU CAMİİ DAHA NEDEN YAPILMADI..........İÇİNDE DEFİNE ARAMIŞLAR HERYER KÖSTEBEK YUVASI GİBİ OLMUŞ.....UTANDIM UTANDIM MEMLEKETİMİN İNSANLARINDAN
KİLİSE OLSA ONARIRLARDI KARDEŞİMİZ...
EEEE ABye gireceğizya...
ERVAHINA YUH OLSUN...
ALLAHIN EVİNİ ANCAK ALLAHCC YOLUNDA OLANLAR ONARIR...
Allahcc razı olsun kardeşimiz duyarlılığınız için...
BESMELE....SELAM...DUA...

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleykum
Degerli kardeslerim bu konuyla ilgili bakiniz Allahu Teala tevbe suresi 18. ayet-i kerimede ne buyuruyor;

Euzu billahi mineşşeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahim.

اِنَّمَا يَعۡمُرُ مَسٰجِدَ اللّٰهِ مَنۡ اٰمَنَ بِاللّٰهِ وَالۡيَوۡمِ الۡاٰخِرِ وَاَقَامَ الصَّلٰوةَ وَاٰتَى الزَّكٰوةَ وَلَمۡ يَخۡشَ اِلَّا اللّٰهَ* فَعَسٰٓى اُولٰۤٮِٕكَ اَنۡ يَّكُوۡنُوۡا مِنَ الۡمُهۡتَدِيۡنَ‏﴿۱۸﴾
"Allah`ın mescitlerini ancak Allah`a ve ahiret gününe iman eden, namazı dosdoğru kılan, zekâtı veren ve Allah`tan başkasından korkmayan kimseler imar eder. İşte doğru yola ermişlerden olmaları umulanlar bunlardır. "(18)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt