Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ali Rıza Demircan hocamı izledinizmi? (1 Kullanıcı)

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. kardeşlerim boykot köşesine ilk kez yazıyorum. Dün akşam geç saatte bir kanalda sayın çok değerli hocam Ali Rıza Demircan konuktu,izlerken mütiş etkilendim ve çok üzüldüm neden islam camiasından bir isim böle programlara katıldığında bu denli abuk soruları cevaplamak zorunda kalıyor neden bu denli sıkıştırılıyor.Ağzından yanlış bir kelime kaçsada yobaz desek yada şeriatçı desek üstüne çullansak die hali hazırda bekliyorlar.İzlediyseniz görmüşsünüzdür hocam o kadar olgun mütevazi ve sabırlıydıki çok uç noktadaki sorulara bile kelimelerini tek tek seçerek cevap verdi. ALLAH ondan razı olsun programın bitiminde çok sevdiğim hocam ağladı duygulandı neden biliyormusunuz? Dediki çağrı nerden gelirse gelsin gidiyoruz bir insana dahi ulaşmak için gidiyoruz dedi programa gelişini ve bu soru yağmurunu cevaplayışını bir insana dahi ulaşabildiysem bundan büyük mutluluk varmı şeklinde açıkladı. ALLAH onun gibileri başımızdan eksik etmesin diyorum. Selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt