Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Alacak için hangi Dua? (1 Kullanıcı)

A.Rahim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,
Konuyu dogru yeremi açtım bilmiyorum ,yanlış mazur görün lütfen.
Benim sorum söyle:Birisinin bana Borcu var.Bu Borcu o kişiden alabilmem için hangi Duayı okumalıyım?Bu durumlar için bir Dua varmıdır?Dua esnasında Dikkat etmem gerekenleride belirtmenizi rica ederim.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,
Konuyu dogru yeremi açtım bilmiyorum ,yanlış mazur görün lütfen.
Benim sorum söyle:Birisinin bana Borcu var.Bu Borcu o kişiden alabilmem için hangi Duayı okumalıyım?Bu durumlar için bir Dua varmıdır?Dua esnasında Dikkat etmem gerekenleride belirtmenizi rica ederim.
vealeyküm selam kardeşim koca bir ailemize hoş geldin ben böyle bir şey hiç duymadım ama tavsiyem RABBİMİZE c.c. sığın duanı et içinden geldiği gibi ALLAHIM c.c. bir kapı kapandığı zaman diğerini açar inş sıkıntılarından kurtulursun ALLAHA emanet ol kardeşim ayırlı akşamlar
sen sarıl sımsıkı ALLAHC.C. ve haklı isen geri döner alaçağın diye düşünüyorum duadan RABBİMİZE sığınmakdan başka ne olabilirki
sadece bir öneri
bu yanlış anlama beni lütfen

osiko123

Kayıtlı Kullanıcı
her namazdan sonra ALLAH a dua et

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt