Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Al Sana Demokrasi (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
56428999338DBD43ABB252A1b.jpg

Saddam'ı arayan Irak'ta son durum... ABD askerleri herkesi şüpheli sayıyor. Önce kelepçeliyor. Sonra tek tek damgalıyor. :mad:

Bush, "Halkı Saddam'dan kurtarıp, demokrasi getireceğiz" dedi. Ve Amerikan ordusu 20 Mart 2003 tarihinde Irak'ı işgal etti. 4 yıldır demokrasi bekleyen Iraklılar'dan 700 bini öldü. 700 bini tutuklandı... 3 milyonu mülteci oldu... Ve günümüz... Yüzlerce Iraklı sokakta kelepçelendi. Daha sonra toplanmak üzere yol ortasına bırakıldı. Yetmedi; tıpkı Nazi Almanyası'nda olduğu gibi kadınlar ve çocuklar ellerinden, erkekler de enselerinden tek tek damgalandı

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
demokrasizr7.jpg

_______selamün aleyküm hafize annemiz
demokrasi dedikleri bu olsa gerek
selam ve dua ile
hayırlı geceler________

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
onlar insanlara akıl almaz işkenceleri yapıyorlar. işte BOP neymiş görün. BOPun eşbaşkanlığı neymiş. bütün bu vahşete ortak olmak demektir.

tabi Bush bi laf sarfetti : Iraga ,Afganistana yapıgımzı 22 İslam ülkesine de yapacaz" diye...şimdi İrana takılmak için bahane üretiyo, hatta Türkiyeyi de kullanmak istiyo . iki kuşu bi taşla vurmak için hani.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
ben varya bu abdye ve ısraile cok öfke doluyum yazacak bişey bulamıyorum.allahlarından bulsunlar.

nnuurr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar Eeeeeeee Birlik Olamayanlara Karşi Birlik Olurlar Maalesef Yeteri Kadar Birlik Yok Islam ülkelerinde Araplar Paralarinin Derdindee Zaten Bizim Elimiz Kolumuz Bağli Diğerleri Kendi Ekonomik Sikintilariyla Bile Baş Edemiyorlar Sömürgeci Avrupalilarin Altinda Ezilen Yine Müslümanlar Oluyor Halbuki Bize Kuranda Ve Hadislerde Dünya Saadetinin Bütün Sirlari Verilmişken .nasil Oluyorda Birlik Oluşturup Bir Islam Dünyasi Yapamiyoruz Anlamiyorum Uhuvvet Herşayin çaresidir

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
bilirsinizki insanlar nasıl yaşamak isterse rabbimiz ona göre verir .demekki insanlar böyle bir yaşam istiyor ve sonucuna katlanmak zorundadırlar.... bu insanlar bir an önce allahın emrettiği yaşama dönmelilerdir..buradan şu sonucu çıkarabiliriz insanlar kendi çıkarlarına göre yaşarsa çıkarlarına göre ibadet ederse bu olaylar dahada ağır olacaktır.....

şunuda söylemeden duramayacağım demokrasının hiç suçu yok nasıl olsunki demokrasiyide insanlar yaratmadımı.....................

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize anne ben demokrasiden anlamam bu yaşıma kadar hep adını duydum ama tanışmak nasip olmadı yani ses var görüntü yok............
gelelim savaştaki islam ülkelerine bizler amerikanın avrupanın mallarını tüketmeye devam ettikçe kardeşlerimiz ölmeye,sömürülmeye,işkenceye,ve daha sayamadığım birsürü şeye maruz kalmaya devam edecek ben iran sınırında oturuyorum iranlı kardeşlerimizin marka meraklarını bi görseniz keşke güneş gözlüklerinden tut içtikleri suyun bile markası onlar için çok önemli ki bu durum benim gördüğüm küçük bir detay birde Türkler bir yaşındaki çocuklara bile coca colayı su gibi içiriyorlar................
ve sözün bittiği yer
ALLAHA CC EMANET OLUN HAYIRLI GECELER

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt