Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aktütün şehidlerimiz (1 Kullanıcı)

olunlu71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmiyorum ne demeli bu şerefsiz saldırı karşısında,bu yazıyı yazdıgım sıra şehid sayımız 16 olduğu haberine ulaştım,dile kolay 16 tane babayiğidimizi toprağa verecegiz yarın.16 tane ocaga ateş düştü,bilirsiniz ateş düştüğü yeri yakıyor, bilmem kaçtane yavrucak yetim kaldı,kaçtane bacım dul kaldı,kaç aile evlatsız kaldı belkide,Allah yar ve yardımcısı olsun,Allah sabırlar versin ateş düşen ocağa.
Ama gel gelelim en stratejik noktadaki karakolumuza bilmem kaç tane hay van saldırıyor,hemde gündüz gözüyle saat 1 de, çatışma anında Hakkari dağ ve komanda tugayına bildiriliyor,askerlere hazırlık emri veriliyor,ne hikmetse saat akşam 9 da yardıma gidiliyor,olan olmuş nice vatan evladını şehid vermi şiz,yardım kaç saat sonra gidiyor,21.yy türkiyenin durumuna bak,güya teknolo jiyi yakaladık,avrupayı geride bıraktık,peh peh,aglanacak halimize gülüyoruz. gündüz veya gece 'şerefsizler kusuruma bakmayın,orusbu çocukları' agır silahları katırla getiriyorlar,kimse görmüyor,gözlerimize perde iniyor çünkü... fırsatını buluncada evlatlarımıza saldırıya geçiyorlar,zıvanadan çıktım, çatacak birilerini arıyorum,küfretmek,küfretmek,küfretmek istiyorum,ama kime kime çatayım kime kızayım,Allahını seven çıksın söylesin sorumlusu bu desin,yada kim görmezden geldiyse bu saldırıyı,kimler yataklık ettiyse çıksın desinki bu şerefsizligi ben yaptım desin.Bende yakasından tutup sorayım' ulan şerefsiz niye yaptın,ne istedin bu suçsuz vatan evlatlarından,tek suçumuz vatanı sevmekse o zaman benide şehid et bu vatana can vermek,bu vatan için şehid olmak bir şereftir'diyeyim, ama nafile kimse çıkıpta sorumlu benim demez.
son olarak şehid olan canlarımıza rabbimden rahmet diliyorum,kederli ailesine başsaglıgı,sabırlar niyaz ediyorum.Sayın arkadaşlar kusura bakmayın belki burası yeri degil ama,günceli bulamadıgım için buraya yazdım,yazdım çünki şehid kardeşi olarak yazma gereği duydum,hakkınızı helal edin.

olunlu71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm,arkadaşlar kusuruma bakmayın,o sinirle çok ayıp şeyler yazdım,okuyan arkadaşlarımdan özür diliyorum,Ama ateş düştüğü yeri yakıyor ve bu ateş zamanında bizede düştüğü için çok sinirlendim,tekrar hakkınızı helal edin.Allaha emanet olun.

tövbekar_kız

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardeşim
öncelıkle her ne olursa olsun küfüretmemenı önerırım evet haklısın bende cok
üzüldüm her ne olursa olsun sabırla beklemelı ve dua etmeliyiz onlar için
sende hakkını helal et... ALLAH ailelerıne sabır versın.. şehitlerımızıde merhametıyle kucaklasın (amın)

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Şehitlerimize ALLAHTAN Rahmet ,yaralılarımıza acil şifa ,acılı ailelerine de sabırlar dileriz.insaALLAH yaptıkları yanlarına kalmaz

alisay

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş hassasiyetinden dolayı ALLAH razı olsun ve merhametini arttırsın. seninle aynı duygu ve düşünceleri paylaşıyorum tek bir farkla, dünyanın muhtelif yerlerindeki müslüman kardeşlerimizin durumuna baktığımızda kafirler, onlara aslanlar gibi savaşma fırsatı vermeden (kendilerine göre) aşağılayıcı işkenceler yaparak şehit ediyorlar. bizim askerlerimizin ise o şehit kardeşlerimize oranla çok daha iyi bir şekilde, kendilerini savunarak hatta onlardan bir çoğunun canını cehenneme göndererek şehit oluyorlar. ayrıca askerlerimizin durumundan tüm dünya haberdar olurken (ve rahmet okurken) filistin'de, ırak'ta, afganistan'da ve diğer yerlerde katledilen kardeşlerimizden hiç kimse haberdar değil. hiç olmazsa bununla kendimizi teselli edelim inşaALLAH. ALLAH CC bizede şehitlik nasip etsin.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşimcok güzel yazmışsin bende katılıyorm(küfür dışındakilerine) rabbim ailelerine sabır ihsan eylesin.bugun hakıkaten hepimizin içi yandı.ALLAH rahmet eylesin sehit kardeşlerime.:(

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun .Aleyküm kardeşim..
. Şehitlerimize RABBİMDEN Rahmet ,yaralılarımıza acil şifa ,acılı ailelerine de sabırlar dileriM.

insaALLAH yaptıkları yanlarına kalmaz..RABBİM ISLAH ETSİN İNŞAALLAH..

HAYIRLI GECELER...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt