Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

..........aktütün saldirisi.......... (1 Kullanıcı)

Islamasigi

Yasaklı Kullanıcı
ALLAH ım belalarını versin
YA RAB hepsinin belasını ver
ALLAH ım şehitlerimizi PEYGAMBERİMİZİN (S.A.V.) sancağı dibinde haşret,amin

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ben izleyince gözyaşlarimi tutamadim.....o kadar salrinin tam ortasinda 4 bir yandan sarmişlar....allahim kahret ya rabbim onlari.senin kahredici adin ile kahret ki sen kahharsin....

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Vay şerefsizler ya..:( Allah celle celalüh onları ve yandaşlarını perişan etsin. Bu kadar para aktarılan Ordumuzun haline bak.. Adamlar katırlarla geliyorlar ve oraya güpegündüz yerleşiyorlar..senin o kadar uçağın helikopterin ne yapıyor?? Anlaşılan ana kuzularına kimse önem vermiyor ve olan yine vatandaşa oluyor..
ne yazacağımı bile şaşırdım..Rabbim yardımcımız olsun..
selametle...

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
:a17::a17::a17:

Vay şerefsizler ya..:( Allah celle celalüh onları ve yandaşlarını perişan etsin. Bu kadar para aktarılan Ordumuzun haline bak.. Adamlar katırlarla geliyorlar ve oraya güpegündüz yerleşiyorlar..senin o kadar uçağın helikopterin ne yapıyor?? Anlaşılan ana kuzularına kimse önem vermiyor ve olan yine vatandaşa oluyor..
ne yazacağımı bile şaşırdım..Rabbim yardımcımız olsun..
selametle...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Çalakîya Bezelê

kardeşlerim aktütün saldırısını bir de kameraya çekmişler....yüce rabbiim onları öldürme sürüm sürüm süründür ya rabbim hem bu dünya da hemde diğer dünyada...

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh.
Amin kardeşim.
Duyarlılığınızdan dolayıda Allah razı olsun,
Allah'a emanet olun
Selam ve baki dua ile kalın kardeşim.

93270140eb0.gif
97906724wb4.gif

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
böyle elim kolum bağli olduğunu hissederek sadece izlemek ne kadarda aci hepsini izliyemedim bile
mevlam perişan etsin onlari
ebabillerini tekrar gönder ya rab tipki fil ordusuna gönderdiğin gibi
askerlerimize,devletimize,milletimize yardim et

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
allahım yardım yataklık edenleri de perişan et...allahım sebep olan yapan gibiidir.bilipde eli kolu bağlı oturanlarıda mahvet.allahım en ufak bir katkısı olanlarıda kahret..........

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
Çalakîya Bezelê

kardeşlerim aktütün saldırısını bir de kameraya çekmişler....yüce rabbiim onları öldürme sürüm sürüm süründür ya rabbim hem bu dünya da hemde diğer dünyada...

AMİN AMİN AMİN

Üzüntümüz çok büyük : ŞEHİTLERİMİZE RAHMET , gazilerimize şifa , analarımıza bolbol sabır.Kahraman ordumuz inşaALLAH hakkından gelecektir bu kandırılmış ,beyni yıkanmış mahlukların.Türk Milleti olarak moralimizi bozmadan birlik ve beraberlik içinde olmalıyız.Çok çalışmalıyız , Dinimize daha çok sarılmalıyız.Su uyur düşman uyumaz derler bakın aynı yere beş ay sonra ikinci saldırı olmuş .Bu videonun tarihine bakın 16 mayıs 2008

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin amin

üzüntümüz çok büyük : şehitlerimize rahmet , gazilerimize şifa , analarımıza bolbol sabır.kahraman ordumuz inşaallah hakkından gelecektir bu kandırılmış ,beyni yıkanmış mahlukların.türk milleti olarak moralimizi bozmadan birlik ve beraberlik içinde olmalıyız.çok çalışmalıyız , dinimize daha çok sarılmalıyız.su uyur düşman uyumaz derler bakın aynı yere beş ay sonra ikinci saldırı olmuş .bu videonun tarihine bakın 16 mayıs 2008

biz içten bölündükçe hiç bir şey düzelmez ve nitekim ana kuzularimiz yine şehit olur...önce biz bir olmyi öğreneceğiz sonra müdafaayi........selametle....

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Ben izleyince gözyaşlarimi tutamadim.....o kadar salrinin tam ortasinda 4 bir yandan sarmişlar....allahim kahret ya rabbim onlari.senin kahredici adin ile kahret ki sen kahharsin....

selamunaleykum
gercekten yaşlarımı zor tutuyorum
allah bıldığı gıbı yapsın

amın

allaha emanet ol öğretmenım

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
ben videoyu izleyemedim neden acaba?açılmadı

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
bu en son saldırıdaki değil eski saldırıa.Şehitlere rahmet ailelerine sabır ver Yarabbi...Kaybımız yok çok şükür ölen şehit kalan gazi.Onlar düşünsün.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum.
hiç kimsenin zulmü yanına kar kalmaz.er yada geç o kanların hesabı tek tek sorulacaktır.selametle

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
O görüntüleri bende izledim google video üzerinde yayında idi. Sonradan kaldırmışlar. Allah ıslah etsin diyorum. Ama bizdeki bu inanç, bu iman oldukça onlar bu ülkeyi asla bölemezler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt