Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AİLEMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM (1 Kullanıcı)

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşlerim içimden geldi bunu sizlerlede paylaşmak istedim:sabah babam işe giderken kaza yapmış bunu duyunca sanki dünya başıma yıkıldı elim ayağım titremeye başladı hemen babam nasıl babam diye çırpınmaya başladım baban iyi bişeyi yokmuş arabada hasar varmış dediğinde o an tekrar sanki tekrar hayata döndüm ALLAHIMA ÇOK şükür ki arabada büyük hasar olmasına rağmen benim canım babacığımın hiç bişeyi yok hemen aradım sesini duydum iyi olduğunu öğrendim size o anki yaşadığım korkuyu ve ardından yaşadığım büyük sevincimi anlatamam..AİLE...r canımız onların bi yeri acısa bizim canımız daha çok acır diceğim şu ki değerli kardeşlerim onların kıymetini bilelim onları üzmemek için elimizden geleni yapalıM;

Anne-baba haklari konusunda Peygamber Efendimiz söyle buyuruyor:

''Allah'in en sevdigi amel, vaktinde kilinan namaz ile anaya ve babaya iyilik yapmaktir.'' (7)

'' Allah ' in kiyamet gününde yüzlerine bakmayacagi kisilerden biri de anasina, babasina asi olandir.'' (8)

''Allah, bütün günahlardan dilediklerinin (cezasini) kiyamet gününe tehir eder , yalniz ana-babaya yapilan isyanin cezasini Allah, sahibine ölmeden önce verecektir .'' (9)

Rabbim Onları başımızdan eksik etmesiN !!! rabbim cümlemize hayırlı evlatlar olabilmeyi nasip etsiN...ALLAH RAZI OLSUN

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AİLEMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM

s.a.
kardeşim öncelikle geçmiş olsun.allah (cc) korumuş.değerini bilelim birşeylerin onları kaybetmeden.aeo.

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
s.a.
kardeşim öncelikle geçmiş olsun.allah (cc) korumuş.değerini bilelim birşeylerin onları kaybetmeden.aeo.

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ÇOK SAĞOL..

semos

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun . rabbim sağlık,sıhhat,hayırlı uzun ömür versin inşallah rabbim ailelerimize. selam ve dua ile ...

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

BABAMLA YILDIZIMIZ ÇOĞU ZAMAN BARIŞMAZ.. AMA CANIM BABAMI ÇOK SEVERİM..
ARKADAŞIM DURUMUNA ÜZÜLMEDİM SEVİNDİM..ALLAH KORUMUŞ BABANI
ARABA NASILSA TAMİR EDİLİR. İNSANIN TAMİRİ MÜMKÜN MÜ Kİ?
AİLENLE GEÇİRECEĞİN GÜZEL GÜNLER SENİN OLSUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt