Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ahh!..Babam hayatta olsaydı... (1 Kullanıcı)

laminur

Kayıtlı Kullanıcı
ÇOCUKLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜRLER
6 yaşında Babam her şeyi biliyor,
10 yaşında Babam her şeyi biliyor,
15 yaşında Ben de babam kadar biliyorum,
20 yaşında Şu muhakkak ki babamın öyle pek fazla bir şey bildiği yok,
30 yaşında Bir kere de babamın fikrini sorsam fena olmayacak,
40 yaşında Ne de olsa babam bazı şeyleri biliyor,
50 yaşında Babam her şeyi biliyor,
60 yaşında Ahh...Babam hayatta olsaydı da :A kendisine bir danışabilseydim.
bu yazıyı okuduğumda hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim.Ben babamı küçük yaşta kaybettim.Bu yüzden babaya danışmak nasıl bir şeydir bilmiyorum.Eğer babanız hayatta ise vakit geç olmadan ona danışın!..
ALLAHA EMANET OLUN.

sudelet

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH (c.c.)razı olsun kardeş,öncelikle başın sağ olsun...anne ve babasızlık çok zor bende çok küçükken anne ve babamı trafik kazasında kaybettim ...ALLAH (c.c.)senin babanı ve benim ailemi bütün vefat eden müslüman kardeşlerimin mekanlarını cennet eylesin.......emeğine sağlık.dua ile

laminur

Kayıtlı Kullanıcı
sağol kardeşim seninde başın sağolsun.Rabbim cennetinde buluşmayı nasip etsin inş...Allaha emanet olun.

laminur

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH (c.c.)razı olsun kardeş,öncelikle başın sağ olsun...anne ve babasızlık çok zor bende çok küçükken anne ve babamı trafik kazasında kaybettim ...ALLAH (c.c.)senin babanı ve benim ailemi bütün vefat eden müslüman kardeşlerimin mekanlarını cennet eylesin.......emeğine sağlık.dua ile

Sağol kardeşim seninde başın sağolsun.Rabbim cennetinde buluşmayı nasip etsin inş.. Allaha emanet olun.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kradeşim...

Başın sağ olsun Kardeşim:A RAHMAN razı olsun eline emeğine sağlık
Selam ve Baki Dua ile A.E.O.

MEHBUL

Kayıtlı Kullanıcı
her ikinizinde başı sağolsun bende anne ve babamı trafik kazasında kaybettim. babasızlığın ne demek olduğunu biliyorum allah yardımcımız olsun.selametle

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
başınız sağolsun arkadaşlar Rahman yar ve yardımcınız olsunn Rabbim mekanlarını cennet eylesinnn....:(

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Ah canım Kardeşim can damarıma bastın. benimde babam yok ve keşke olsaydı diyorum bende küçük yaşta kaybettim ve öyle şeyler geldiki başıma babam yok diye anlatamam.......
ve ben hep derim allah affetsin beni ama babam olsaydı da bir ayağım elim olmasaydı derim hep. mekanı cennet olsun lütfen arkadaşlar babalarınızın kıymetini bilin. bir gün yokluğun ah vah edersiniz ama o artık yoktur gitmiştir ebediyete işte o gün gelmeden sevindirin babanızı o size hiç olmadık şeylerde bile kızarsa daha gidin elini öpün bırakın onun bir tokatı sözü fazla olsun keşke babam sağolaydı da beni her gün dövseydi bende hergün dizlerinde ağlasaydım 16 mart babamın ölüm yıldönümü 10 yıl olmuş o gideli ama sanki dün gibi.......
selam ve dua ile

laminur

Kayıtlı Kullanıcı
Ah canım Kardeşim can damarıma bastın. benimde babam yok ve keşke olsaydı diyorum bende küçük yaşta kaybettim ve öyle şeyler geldiki başıma babam yok diye anlatamam.......
ve ben hep derim allah affetsin beni ama babam olsaydı da bir ayağım elim olmasaydı derim hep. mekanı cennet olsun lütfen arkadaşlar babalarınızın kıymetini bilin. bir gün yokluğun ah vah edersiniz ama o artık yoktur gitmiştir ebediyete işte o gün gelmeden sevindirin babanızı o size hiç olmadık şeylerde bile kızarsa daha gidin elini öpün bırakın onun bir tokatı sözü fazla olsun keşke babam sağolaydı da beni her gün dövseydi bende hergün dizlerinde ağlasaydım 16 mart babamın ölüm yıldönümü 10 yıl olmuş o gideli ama sanki dün gibi.......
selam ve dua ile

Seni çok iyi anlıyorum kardeşim ama hiç öyle söyleme.Çünkü insanız biz,aciziz.Eğer hayatta olup dayağını yeseydik belki o zaman olmasını istemeyecektik.Yaşayan ve bizi çok seven bir babamız olsun çok isterdim ama ALLAH ın takdiri böyle imiş.elimizden gelen tek şey onlar için dua yı hiç eksik etmemek.Mekanları cennet olsun inş...selametle...

horiye

Kayıtlı Kullanıcı
laminur çok güzel yazmısın babanıza danışın diye benimde baban yok keşke yaşasaydıda ona sıkıca sımsıkıca sarılsaydım babaları yaşıyanlar kıymetlerini bilsinler babaların degerini iyi bilsin

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşim öncelikle başınız sağolsun...evet çok güzel bir yazı...daha önce okumuştum ama bulamıyordum emeğinize sağlık...ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

laminur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşim öncelikle başınız sağolsun...evet çok güzel bir yazı...daha önce okumuştum ama bulamıyordum emeğinize sağlık...ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

ALLAH(C.C)razı olsun.değerlendirmeleriniz için çok teşekkür edrim.Selametle...

laminur

Kayıtlı Kullanıcı
laminur çok güzel yazmısın babanıza danışın diye benimde baban yok keşke yaşasaydıda ona sıkıca sımsıkıca sarılsaydım babaları yaşıyanlar kıymetlerini bilsinler babaların degerini iyi bilsin

sağol kardeşim,seninde başın sağolsun.mekanları cennet olsun.Allaha emanet ol..selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt