Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ağzımda Marlbora ,Elimde Coca Cola İsrail'i protesto ediyorum (!) (1 Kullanıcı)

nur hacı

Kayıtlı Kullanıcı
Ağzımda Marlbora ,Elimde Coca Cola İsrail'i protesto ediyorum (!)

]
24038.jpg

Ağzımda Marlbora ,Elimde Coca Cola

İsrail'i protesto ediyorum (!)

İsrail ordusunun Gazze'ye İnsanı yardım götürmeye çalışan gemilere düzenlediği kanlı saldırı, bütün dünyada protesto ediliyor.

Amerika'nın şımarık çocuğu İsrail'i “kuru-kuru protesto ederken dikkatlerden bir şey kaçıyor.

Halen Amerikan ve İsrail ürünlerini tam hız tüketmeye devam ediyoruz. Televizyonlarda, radyolarda,gazetelerde daha hızlı biçimde reklamlarını pompalıyoruz.

Amerika'da bir süre yaşadığım için biliyorum. Onlarda tıpkı İsrail gibi “elde edilen sonuca” bakarlar.

Neler kazanıp,neler kayıp ettiklerini sorgularlar..

Eğer kayıp ettikleri insanlıksa bir kere, paraysa üç kez düşünürler.

Biz Amerika'yı,İsrail'i üç kez düşünmeye zorlayalım.

İsrail'in barbarlığını, insanlık dışı uygulamalarını proteste etmek istiyorsak, bu konuda gerçekten samimiysek…….İsrail şirketlerinin ve bu şirketlerin ortağı olduğu kişilerden,onların marketlerinden,bankalarından, alış-verişi keselim.

Pizzalarını, Kolalarını, markalarını,yakıt istasyonlarını,kargo şirketlerini,inşaat ürünlerini,otellerini,mobilyalarını hayatımıza soktukları ne varsa….hepsini ama hepsini protesto edelim.

85 milyonluk bir ülkenin tüketim gücünü gösterelim.

Asıl sonuç böyle alınır.

Bizler protestoyu,evimize,mutfağımıza,işyerimize,banka cüzdanımıza taşıyabildiğimiz an sonuca ulaşırız.

Ağzımda Marlbora ,Elimde Coca Cola ile İsrail'i protesto ediyorsam bu bir şey ifade etmez.

“Bu yolculuk yarım kalmamalı” diyorsanız. Amerikan ve İsrail'in bütün ürünlerini protesto edin.

Televizyonlarında,gazetelerinde, radyolarında İsrail ve Amerikan ürünlerinin reklamlarını yayınlayan medya kuruluşlarını,internet sitelerini de protesto edin,uyarın.

İsrail+Amerikan ürünleri hakkında doğru ve sağlıklı bilgiye sahip olanlar e-posta yoluyla bunları çok hızlı biçimde paylaşsın..yada bize yorum olarak yazsın..

Protesto dolu günler dilerim.

Halit Tunç /Cafesiyaset

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt