Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aglıyorum Ama Çaresiz Degilim Efendim.... (1 Kullanıcı)

DiLaRa_I NuR

Kayıtlı Kullanıcı

Es Salatü Ves Selamu Aleyke Ya RasulAllah.Es Salatü Ves Selamu Aleyke Ya HabibAllah.Es Salatü Ves Selamu Aleyke Ya Seyyid'el Evveline Ve'l Ahirin.

Gözümün Nuru EfendimSana Yirmibirinci Asırdan Sesleniyorum.Asırlar ÖtesindenHani Dostların ve En Yakınlarınla Otururken.Sohbet Sırasında Onlara Dostlarım Diye Hitab Ederken.Bizlere Kardeşlerim İltifatıyla Seslenmiştin Ya.Bu Sese Cevap Vermek Ümidiyle Yazıyorum Sana.

Sınırlardan Sıyrılarak Yine Seni DüşlüyorumYüce Sevgili'nin Sevgilisi.Beni Anlayan ve Herşeyimle Kabul Eden.Şefkate ve Şefaate Muhtaç Bir HaldeykenEngin Bir Sevgi Selini DüşünüyorumKalabalıklardan Uzak.Mekansız Bir Aleme Taşıyorum Düşüncelerimi

Efendim.Nice Yıllardır Yoksun Aramızda.Hala Alışamadım Senin Yokluguna.Gönlüm Ayrılıgınla Yanmaya Başladı.O Günden Bu Yana Şu Alem'i Fanide Yetim Gibi Boynu Bükük ve Garip Kalmışlıgının Acısını Dindiremedi Hiç Bir Sevinçİklimlerin En Kuragını Yaşarken Maneviyat Fakiri Şu Dünyada.Hasretin Gün Geçtikçe Çogalıyor.Katlanarak Artıyor.

EfendimZatını Tanımıyorlar.Bir Yanda Dogrularla Alay Edip Zulmü Alkışlıyorlar.Diger Yanda Getirdigin İlahi Çagrıya Çöl Kanunu Denilip Egleniyorlar.Asilligin ve Cömertligin Bu Bu Agızlarıda Bagışlayacaksa Boynumu Büküp Süküt Etmekten Gayri Ne Gelir Elimden.Ama Biz Sen Degiliz Efendim.Sabrımızda Senin Sabrın Olamaz.Edep Bilmezligimizi Hoş Gör.

Avareyim Efendim.Bunca Yıl Senden Habersiz Nasıl Katlanabilmişim Bu Hayat Mücadelesine.Rehbersiz ve Öndersiz Olurmu Hiç.Nasıl Yaşayabilmiş ve Levhiyata Dalmışım.Şimdi Bin Kere Başımı Taşlara Vursam ve Haşre Kadar Akıtsam Gözyaşlarımı Kafi Gelmez Efendim

Sözlerin ve Kelimelerin Soguklugundan.Samimiyetsizliginden Bıktım Efendim.Kısacası Ayagının Altında Bastıgın Toprak Olmaya Geldim.Bülbül'ü Şeydaya Döndüm Ey Gülistanım Benim.Seni Anlayan ve Anlatanlara İmrenerek Çıkıyorum Yola.

Düşünüyorum.21.Asrın Başlarında.Asra Yemin Ederimki Şüphesiz İnsanlar Hüsran İçindedirler İle Başlayan.Fakat Salih Olanlar Müstesna İle Devam Eden İlahi Sözün Temsilcilerini Arıyorum.Y

önümü Dost'lara ÇeviriyorumAnlatın Diyorum Şefkat Abidesini.Yakın Yüregimi ve Hiç Sakınmayın Eriteceginizden.Bıkıp Tükenmeden Dinlemek İstiyorum.Anlatsınlar Ki Güneş İligime İşlesin.

Cesaretini.Cömertligini.Azmini.Vefanı.Vaka r ve İzzetini Anlatıyorlar EfendimKırmanın Çok Kolay Oldugunu.Senin Yıkılanları Tamir EttiginiYıkık Bir Gönül Binası Gördügünde Uykularını Yitirdigini Anlatıyorlar.

Hakarete UgrasandaTaşlansanda Onlara Dogruları Verdiginden.Kolaylaştırıp Güçleştirmediginden.Müjdeleyip Nefret Ettirmediginden Konuşuyorlar.

İnsanları Karanlıklardan Çekip Aydınlıga Taşımak İçin.Vuslata Götüren Aşkı.Sevgiyi.Tek Tek Gönüllere Aşıladıgını İçlerini Çekerek Bildiriyorlar.

Aglıyorum Ama Çaresiz Degilim EfendimSabrın.Yumuşaklıgın.Ümidin Temsilcisisin.Gönlüme Bir Kere Doğ.Vicdanıma Ümidi Sun.Sarsılan Geminin Dümenine Otur Ve Bana Kurtuluş Sahillerini Göster

Ne Olur Gel Efendim.Kömürü Elmas Yapan O Semavi Bakışlarınla Gönlüme Bir Kez Misafir Ol.Ol Ki.Sensizlikle Karanlıklarda Bogulan Sinemde Yeniden Şuur ve İdrak Etme Kıvılcımları Parlasın.

Asrımızdaki Sevgiden Mahrum Sinelere.Af Bilmeyen DüşüncelereMusammahasız Ruhlarada Işık Saç.Diriltici Soluklarına Su Kadar.Hava Kadar İhtiyaç Duydugum Şu Dakikalarda.Sana Olan Hasretimi Nasıl İfade Edebilecegimi Bilemiyorum.Gönlümde Bir Şafak Gibi Dogacagın Günü Nasıl Bir Heyecanla Bekledigimi Dile Getirememenin Acizligi İçinde Derman Diliyorumm.

Sana Bu Satırları 14 Asır Öteden Lütfedip Gönderdigin ''KARDEŞLERİM''İltifatına İtimat Ederek YazıyorumHakir Ve Zelil Olan Ruhuma Bakma Efendim.Kalkıp Huzurunda El Pençe Divan Durmaya Hazırım.Senin Dost'lugun Olmasa Ben Kimin Kapısına Giderim

Efendim?.Sen Merhamet Ummanısın.Ben O Ummandan Kana Kana İçmeye Geldim.Senden Medet Beklememin Sebebi.Kıştan Yaza.Yalnızlıktan Dost'a Kavuşmak İçindir.

Hani Buyuruluyor Ya.Allah'u Teala Dua'sında Israr Edeni Sever.Bende Israrla Seni Diliyorum Efendim.İnanıyorumki Kapında Böyle Beklerken.Bir Gün İpek Kanatlarınla Geçip Benide Yanına Alacaksın.İçimdeki Garip Ve Yaslı SesiNeş'e Sürür ve Coşkuya Çevireceksin.

Efendim.Bu Son Satırlarımı Yazarken.Dilegim İnsanların Tümünün Hesaba Çekilecegi O Günde Senden Ayrı Düşmemeleridir.Bana Dua Edin Efendim Bu Acize Dua Edin Efendimm

Es Salatü Ves Selamu Aleyke Ya RasulAllah.Es Salatü Ves Selamu Aleyke Ya HabibAllah.Es Salatü Ves Selamu Aleyke Ya Seyyid'el Evveline Ve'l Ahirin.

Duaları Kabul Edenin Selamıyla.Es Selamü Aleyküm Verahmatullahi Veberekatühü Ebeden ve Daimen.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt