Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AĞLAMANIN FAYDALARI (1 Kullanıcı)

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Ağladığımız zaman, vücudumuzdaki stres hormonları gözyaşlarıyla vücuttan uzaklaşır ve biraz sonra rahatladığımızı hissederiz. Gözyaşları, bünyenin güvenlik subaplarıdır. İçinizde sakladığınız duygular birike birike bir gün patlama noktasına gelir. İşte o zaman ağlayabilirseniz, emniyet subapları yani gözyaşları sizi ağır bunalımlardan kurtarır.

Sağlıklı yaşamak için her şeyden önce ruh sağlığınızı düzene sokmalısınız. Duyguları bastırmak, ilerde büyük sorunlarla karşılaşmanıza neden olacaktır. Bu nedenle içinizden geldiğinde kimseden çekinmeden ağlayın
Eskiler, içinden ağlamak geldiği halde gözyaşlarını tutmaya çalışan gençlere ağlamalarını tavsiye eder, "Ağlarsan açılırsın, rahatlarsın" derlerdi. Günümüzde tıp uzmanları da ağlamanın fiziksel ve ruhsal sağlığımız açsından çok yararlı olduğunu belirtiyorlar.

bence sonuç = kadınlar ruhsal yönden daha saglıklı :D:D:D

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AĞLAMANIN FAYDALARI

...

lana

Kayıtlı Kullanıcı

saolasn didem kardeşim selametle inş.B)B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

bence sonuç = kadınlar ruhsal yönden daha saglıklı

BENCEDE AGLAMAK KADAR GÜZEL BİR ŞEY YOKTUR

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı

LANA KARDEŞİM SEN DE SAĞOLASIN..ASLINDA BİR DE AĞLAYAN KIZ RESMİ KOYACAKTIM 2 KERE DENEDİM OLMADI....
NEDEN ACABA? :(

lana

Kayıtlı Kullanıcı

yaaaa neden acaba olur inş. bidahakine selametle...B)

yellow62

Kayıtlı Kullanıcı
RE: evet

RE: evet

arkadaşlar ağlamak hormonlara iyi geliyor vücudu gevşetiyor rahatlatıyor.kendinizi sıkmayın erkek kadın farketmez:::))

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim.Allah razı olsun..Ah Ah keşke bende içimden geldiği gibi ağlayabilsem.duygularımı feci şekilde bastırdığım için ben bunu yapamıyorum işte....paylaştığın için çok sağolasın kardeşim.selam ve dua ile.

kum_saati

Kayıtlı Kullanıcı

AĞLAMAK BENCEDE GÜZEL BİRŞEY ..İNSAN RAHATLIYOR YA..TEŞEKKÜR EDERİM PAYLAŞIMIN İÇİN..

kum

Kayıtlı Kullanıcı
ağlamanın faydası

ağlamanın faydası

Ağladığımız zaman, vücudumuzdaki stres hormonları gözyaşlarıyla vücuttan uzaklaşır ve biraz sonra rahatladığımızı hissederiz. Gözyaşları, bünyenin güvenlik subaplarıdır. İçinizde sakladığınız duygular birike birike bir gün patlama noktasına gelir. İşte o zaman ağlayabilirseniz, emniyet subapları yani gözyaşları sizi ağır bunalımlardan kurtarır.

Sağlıklı yaşamak için her şeyden önce ruh sağlığınızı düzene sokmalısınız. Duyguları bastırmak, ilerde büyük sorunlarla karşılaşmanıza neden olacaktır. Bu nedenle içinizden geldiğinde kimseden çekinmeden ağlayın
Eskiler, içinden ağlamak geldiği halde gözyaşlarını tutmaya çalışan gençlere ağlamalarını tavsiye eder, "Ağlarsan açılırsın, rahatlarsın" derlerdi. Günümüzde tıp uzmanları da ağlamanın fiziksel ve ruhsal sağlığımız açsından çok yararlı olduğunu belirtiyorlar.
sonuç= kadınlar ruhsal yönden daha saglıklı.

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ağlamanın faydası

S.A. KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM ALLAH RAZI OLSUN. A.E.O.

sedat altun

Kayıtlı Kullanıcı

çok güzel bir konu ama ben bir şeyi anlamadım kadınlar neden bizden daha şanslı?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt