Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Acil allah rızası için dua bekliyorum (1 Kullanıcı)

nurmelek06

Kayıtlı Kullanıcı
Din kardeşlerim anne yarısı teyzem iiçin sizlerden dua bekliyorum daha çok genç ve 3 çoçuk annesi ansızın bir hastalığı çıkdı 2 hafta içerisinde amiyat olacak çok riskli bir ameliyatı var dediler doktorlar dularınızla yardım edin bize selati tefriciye dağıtıyoruz veya başka dua okumak isteyen varsa allah rızası için dualarınızı bekliyorum.

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim Ya Şafi isminin hürmetine şifa verir İnşallah. Tez zamanda sağlığına kavuşur İnşallah Allaha emanet olun selam ve dua ile

T

tevbekarım

Yaradan Yarattığına herkesten daha merhametlidir.Allah büyüktür Allah şafidir. Rabbim hayırlı acil şifalar versin.salatı tefriciyenizi ne kadar sürede okutacaksanız o zamana yetiştirelim inşallah bilgi verirseniz çok iyi olur.Allah nasip ederse ben yarından başlayarak 5 gün boyunca salı gününe kadar günde 200 salatı tefriciye olmak üzere 1000 tane okuyacam Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

T

tevbekarım

Din kardeşlerim anne yarısı teyzem iiçin sizlerden dua bekliyorum daha çok genç ve 3 çoçuk annesi ansızın bir hastalığı çıkdı 2 hafta içerisinde amiyat olacak çok riskli bir ameliyatı var dediler doktorlar dularınızla yardım edin bize selati tefriciye dağıtıyoruz veya başka dua okumak isteyen varsa allah rızası için dualarınızı bekliyorum.

nurmelek okuyabileceğim kadarını bildirdim sayı eksik fazla olmasın diye okumaya başlamadım sizden haber bekliyorum.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tez zamanda şifasını verir inşallah.
Bende yardımcı olurum.allahın izniyle.
Selametle kalın.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Cenabı allah iyilikte yarışanlarla beraberdir. Allah hepinizden razı olsun. Onu razı ettin mi. Her iş tamamdır.

leyla-1

Altın Üye
Allah yar ve yardımınız olsun kardeşim Allah Ya şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.”

Meali: (Allah mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)

-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’lbe’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.”

(Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifa ver! Şifa veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifa ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımınız olsun kardeşim Allah Ya şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.”

Meali: (Allah mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)

-“Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’lbe’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.”

(Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifa ver! Şifa veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifa ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)

ta-ha

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH TEALA ACİL ŞİFALAR versin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt