Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

9 yaşında paygamberimize mektup!!! (1 Kullanıcı)

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bir ''Kutlu Doğum'' haftası nedeniyle bir ilk öğretim okulunda,ders içinde, ''Peygember'e Mektup''yarışması düzenlenmiştir...Birincilik 9 yaşında bir kız çocuğunundur...Ödül töreni düzenlenir...Genç bir öğretmen Hanım,birinciliği kazananın mektubu elinde,kürsüye gelir,okumaya başlar:

''Nur yüzlü,gül kokulu Sevgili Peygamberim burada durur devam edemez...yazan,9 yaşında bir kız çocuğu,okuyan genç bir Hanım ağlayan,onlarla beraber bütün bir salondur...Öğretmen Hanım sesi titreyerek bir deneme daha yapar,yine okuyamaz...sonra bir deneme daha...hıçkırıklara boğulur...

Mektubu bu kez de Genç bir erkek öğretmen alır... O,yutkuna yutkuna da olsa mektubu okumayı başarır..

''Nur yüzlü gül kokulu Sevgili Peygamberim!''seni çook ama çok seviyorum o temiz,pak ellerini öpmek inşAllah (c.c) nasip olur senin Nur yüzünü görmek,dünya'nın en güzel sözlerini senden dinlemek o gül kokunu duymak inşAllah (c.c) Bana (şahsıma) ve diğer müslamanlara nasip olur.

sen müslümanlığı yaymak için çabaladın inşAllah (c.c) biz de çabalarız ki sen mutlu olasın senin mutlu olman için canımı bile veririm Cennete girersem ilk işim seni bulmak olur.

Senin o güzel Hadis-i Şerflerini dinlemek çook hoşuma gidiyor.Senin o Nurlu ellerini binlerce kez öpüyorum.Çok iyi bir kişi olursam rüyama girermisin?

Müslamanları oluşturmak için ne kadar çaba sarfettin.Sorularımla seni sıkıyorsam binlerce kez özür dilerim.Sen her şeye layıksın.Altı yaşında yetim kaldın.Bu nasıl bir Duygu (Hissiyat) anlatır mısın?

Seni çook seviyorum.Ellerinden milyonlarca kez öpüyorum...
''Seni Seven Torunun, Büşra...''

Bazı sözler vardır,öyle tam,öyle anlatmak istediğini eksiksiz ifade eden cinstendir ki,aynı konuda o sözlerden sonra söylenecek her kelime yalan,her kelime eksiktir Küçük Büşra'nın mektubu da ''tam sözlerden''biri...

Şükürler olsun Rabbim sevdiğinden ve sevdiğimizden 1.400 yıl uzaklaşmış bir zamanda bile ona (SAV) Ey Sevgili diyebildiğimiz için sana Şükürler Olsun...

(alıntı)​

GÖREN GÖZLER

Kayıtlı Kullanıcı
AŞK İLE SAMİMİYET ve SAFLIĞIN HARMAN OLDUĞU BU SÖZLERİ OKUYUPTA AĞLAMAMAK,TİTREMEMEK İÇİN KALBİN ZİFT GİBİ OLMASI GEREKİR[KUL EUZU Bİ-RABBİN NAS] KEŞKE O ÇOCUK SAFLIĞI BEDENİMİZİ SARIP SARMALASA Amin

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
[ı]rabbim cennette kevser havzunda peygamerimizle birlikte olmayı nasip eder inşallah amin..[/ı]

sarmasik

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim razı olsun,,,anlamlıydı....

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim çok güzeldi emeğine sağlık

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Cocuga bak ya Peygamber sevgisi kalbine kadarda işlemiş. Rabbim bizlere o sevgiyi aşılamayı nasip eder inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt