Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

9 haftalık hamileyim inş.ama Düşük tehlikem var.dualarınızı bekliyorum. (1 Kullanıcı)

zetaş

Kayıtlı Kullanıcı
yuakrıdada belirttiğim gibi düşük tehlikem var.7 gündür işe gidemiyorum.yemek bile yapamıyprum.sadece afedersiniz ama tuvalet ve yemek ihtiyacı için kalkabiliyrm.doktor dikkat etmem gerektiğini söyledi.ilk iki gün biraz kanamam oldu.agrılarım oluyor bi aktıvıte yaptıgmda.eşim ve annem en büyük destekçim...Allah razı olsn onlardn....yarın işe geri dönüyrm....öğretmenim... ve beni bekleyen öğrencilerim var...sizlerden acilll dua bekliyorum.dualarınıza cok ihtiyacım vr.............birde hamilelere özel dualar varmıdır.varsa paylaşırsanız sevinrim.tüm hastalara ve hasta yakınlarına acil şifalar ve sabırlar diliyrm.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcın olsun kardeşim. Dualarımız seninle inşAllah.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar diliyorum.
Salatı tefriciye okuyacağım.
Allah yar ve yardımcınız olsun inşaallah.

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Allah şifa versin inşallah
Elini karnına koy yüzde yüz iman ve ümitle selamet ver ya Musavvir ya muktedir ya Kadir ya Selam diyerek Allah'ın isimleri ile zikre devam et. Mevla olan o Müstean olan o Samed olan gene o

gozyasi

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim acil sifalar versin. Yar ve yardimciniz olsun.....

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Inanin cok uzuldum hocam.
Rabbim yardimciniz olsun.
Dualarim sizinle...

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım yardımcınız olsun allahım şifalar versin yavrunuzu sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı büyütmeyi nasip etsin allah a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt