Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

5.5 aylık hamileyim sağlık problemlerim var hem bebeğim hem de ben tehlikedeyim. (1 Kullanıcı)

lale25

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH mneccar ablamızın bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş.

Lale 25ablamıza da hayırlı evlatlar nasip etsin inş. teyzemde 6 yıllık evli onada RABBİM hayırlı evlatlar nasip etsin inş. ......

aminn kardeşim inşlh dualrınızı unutmayın lütfen.Rabbim kimin duasını kabul edercek bilinmez..

hira_nurr

Kayıtlı Kullanıcı
duamdasın inş. ablacım buket zeynep ablanın önerdiği duaları uygulayın inş. ben yazdım teyzeme söyliyeceğim sizde okuyun inş.

lale25

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM sen kimsenin kucağını boş bırakma.. hiç kimsenin.. bizde beklemedeyiz.. hayırlısı ALLAHTAN.. yapacak bişey yok.. insan oğlu garip siz bi tane olsun diyorsunuz biz ikincinin telaşındayız.. ALLAHIM DUALARIMIZI BOŞA ÇIKARMASIN..
hz. zekeriyanın duası
furkan suresi 74. ayet
araf suresi189. ayet
saffat suresi100. ayetleri okuyun inşallah

evet kardeşim öyle insanoğlu herkesin derdi kendine göre; okuycam inşlh. bunların sayısı varmı?

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
abdestli iken 3,7,21 gibi sayılarda okuyun diyordu okuduğum yerde bide..
6 esmayı oku bol bol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt