Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1nci haftaa.. ;) (1 Kullanıcı)

Cikmaz~Sokak

Kayıtlı Kullanıcı
Abiler, ablalar, Kardesler..
Tessadüfen girmis oldugum, bu forumdan cok memnunum..
1 hafta olmadi taniyali sizleri, bu forumu.. Ama Yazilar, konular, siirler, hikayeler, mizahlar, bulmacalar, vs.. Bütün bilgiler..
Belki burdaki ögrendiklerimi kimseye anlatmiyorum, yani o duruma gelemedim cok utangaç oldugumdan.. Ama butun bilgiler, aklimin bir kösesinde olaçak daima, ben hep sessizce yasadim herseyi; böylede devam eder..
Ama okuduklarimdan cok anlam cikartiyorum, ve artik sanki önçeden ben internet'e bosyere zaman kaybetmisim, evet anliyorum artik eminim..
O kadar monoton olmustu ki sanalda hayatim, giriyordum Msn"e bakiyordum kimler var kimler yok, sohbete daliyodum.. Iste biraz radyo.. oyle geçerdi zaman.. Ama simdi, bilgisayarin basina gelir gelmez bu forumu açiyorum..
Tabiki bizimkilerin haberi yok bu durumdan, sanki ne bilim iste.. Aslinda benimle gurur duyaçaklarina eminim..Cünki, babam benim namaza tekrar baslama cok sevindi, bunu biliyorum hissedebiliyorum.. Cünki ilk o beni kursa gönderdi 9 yasinda tabiki, ondan sonra unuttum bütün herseyi..
Allahima bin sükürler olsun, önçe nefsimi yenip namaza basladiktan sonra, bu forum'u cikartti karsima.. ( Basortü kaldi, ama okul'a bu mümkün degil , Rabbim ins'ALLAH ilerde bunuda nasip eder bana.. )
Bilmediklerimi ögreniyorum, daha ögrencem cok sey var..
O kadar cok konu varki, bütün hepsine bakamiyorum.. Bazi basliklar hosuma gidiyor bakiyorum, okuyorum.. Anlamaya calisiyorum hep..
Ve herhalde, bu yaz ben hep bu forumda olmaya calisacagim.. Zaten bu sene bu gurbet elindeyiz, hersey nasip tabiki.. Ama bu konuyu acmamin sebebi, bütün hepinize tessekür etmektir, daha okuyacagim cok konu var, biliyorum..
Hatta bazi konulardaki yazilari, kopyalayip odamin bir kösesine koyacagim.. Ins'ALLAH, suan için sadece okuyorum, ama zamanla oda geleçek..
Ne diyeçemide bilmiyorum, sizler gibi sözler yazamam ki ben, eger bir hatam varsa, sizin kusuruma bakmayin.. Ama gerçekten bu kisa zamanda, bu foruma cok baglandim.. Dahada fazla birsey diyemiçem herhalde..
Allahim sizden razi olsun, Mesafeler var; belki hiç birinizi gormedim sizde beni..
Ama inaninki mesafeler engel olmadi, buraya baglanmama..
Hakkinizi helal edin, Selametle kalin.. Rabbim bizi ins'ALLAH hak yolundan ayirmasin

Ve son olarak;
Cok anlamli buldum bir yaziyi sizinle paylasacagim :

" YA RASULALLAH COK ÖZLEDiM SENi !! COK! HAYAT GECMIYOR!! BU AVRUPA BELASINDA DiNDEN UZAK YASIYORUZ SEN BIZE YARDIM ET. AHIR ZAMAN SEN BANA DA ÜMMETIM DIYE BILECENMI? YÜZÜME BAKACANMI? SEN BENDENDE SEFAATCI OLACANMI? BEN NASIL SENIN O NUR YÜZÜNE BAKACAM?? NASIL? NE YÜZLE? BU GÜNAHKAR IGRENC YÜZÜMLE SANA BEN BAKAMAM!! ALLAHIM SEN BIZI AFFET... "

( Ayni konu bana 5 dk ayirirmisiniz bÖlümünede açmistim.. :) Ama herhalde bunun yeri burasi . ! :) )

´´GüLiѕтaи´´

Kayıtlı Kullanıcı
Canım Karde$im hep daim oLursun inşALLAH...

yazını okurken kendimi buLdum sende...
bende sen qißiydim.. neden biLmiyorm bende başta öğrendikLerimi anLatmakta çekinirdim... ama artık öyLe değiLim.. anLatabiLdiğimi anLatıyorm.. abLamLara.. anneme..

önceden bende sen qißiydim... (yine bi ortak noktamız) :)
msn'e qirerdim.. konu konuyu açardı sohbet uzardı... radyoLara takıLırdım...
bütün qünüm nerdeyse pc başında qeçerdi.. annem çok kızardı...

ama dün akşam annemin söyLediği şu sözLeri çok mutLu etti beni..:
1 ay öncesine kadar çok hırçındın.. ewde terör estirirdin sinirLendiğinde...
biLqisayar başından kaLkmazdın... ama şimdi öyLe değiLsn maaşALLAH çok değiştin.. hep böyLe kaL... diyor :)

bak senin yazıLarı çıkarıp odana asma hayaLin varmış.. ne qüzeL..
bende başka bişey düşünmüştüm... burda dikkatimi çeken bi sürü qüzeL konuLarı yazdım kağıtLara... bi de qüzeL bi defter aLdım... onLarı düzenLi bi şekiLde deftere yazcam...
ben iLerde yazar oLmayı çok istiyodum... şimdiLik sadece kendimin yazarı oLcam :)
ve eminim o defter etrafımda nefsine yenik düşen bi çok kişiyede yardımcı oLcak...

sende utanqançLığını bi kenara bırakırsın inşALLAH kardeşim..

SeLam ve Dua iLe...

Cikmaz~Sokak

Kayıtlı Kullanıcı
´´GüLiѕтaи´´;1106023' Alıntı:
Canım Karde$im hep daim oLursun inşALLAH...

yazını okurken kendimi buLdum sende...
bende sen qißiydim.. neden biLmiyorm bende başta öğrendikLerimi anLatmakta çekinirdim... ama artık öyLe değiLim.. anLatabiLdiğimi anLatıyorm.. abLamLara.. anneme..

önceden bende sen qißiydim... (yine bi ortak noktamız) :)
msn'e qirerdim.. konu konuyu açardı sohbet uzardı... radyoLara takıLırdım...
bütün qünüm nerdeyse pc başında qeçerdi.. annem çok kızardı...

ama dün akşam annemin söyLediği şu sözLeri çok mutLu etti beni..:
1 ay öncesine kadar çok hırçındın.. ewde terör estirirdin sinirLendiğinde...
biLqisayar başından kaLkmazdın... ama şimdi öyLe değiLsn maaşALLAH çok değiştin.. hep böyLe kaL... diyor :)

bak senin yazıLarı çıkarıp odana asma hayaLin varmış.. ne qüzeL..
bende başka bişey düşünmüştüm... burda dikkatimi çeken bi sürü qüzeL konuLarı yazdım kağıtLara... bi de qüzeL bi defter aLdım... onLarı düzenLi bi şekiLde deftere yazcam...
ben iLerde yazar oLmayı çok istiyodum... şimdiLik sadece kendimin yazarı oLcam :)
ve eminim o defter etrafımda nefsine yenik düşen bi çok kişiyede yardımcı oLcak...

sende utanqançLığını bi kenara bırakırsın inşALLAH kardeşim..

SeLam ve Dua iLe...

Ins'Allah abla..
Ne diyeçegimi bilmiyorum..
Daha baslayamadim yazilari cikartmaya :(.. ( Ins'Allah yapçam.. )
Ne diyeyim ki baska.. ;) Saolasin, dedigim gibi utangaçligimi yenmem gerekiyor.. Zamanla ins'Allah ..

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm Çıkmaz Sokak kardeşimiz...

Büyük bir aileyiz . Forum içerisinde ki konumlarımız , üyelik tarihlerimiz , yaşlarımız vs... gibi etkenlere bakmadan birbirimize öğreteceğimiz ve birbirimizden öğrenebileceğimiz o kadar çok bilgi var ki...
Rabbimiz , rızasını kazanacağımız ilimleri öğrenmeyi ve bu ilimler ile amel edebilmeyi bizlere nasip etsin.

1. haftanız hayırlı olsun .
İslamiyet.gen.tr ailesindeki yerinizin daim olması duasıyla...

Allah Celle Celalühe emanet olunuz.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamun aleykum . güzel kardeşim .hoşgeldiniz
maşaALLAH bu ne güzel çoşku ve güzel AŞK .
daim olsun inşaALLAH ...
selam ve dua ile .. B)B)

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoşgeldinn üyeliğin daim olsunn hayırlı paylaşımlar :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt