Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

14 yaşındaki bu kızın boyu yalnızca 38 santimetre, kilosu ise 5 kilogram. (1 Kullanıcı)

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
496493_2.gif
496493_3.gif

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
:A
s.a daha öncede görmüştüm allah yardım etsin bazen boyumdan şikayet ediyom :a43:allahıma binlerce şükür.....

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim halimize binlerce şükürrrr

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Hıım evet bu kızı bi gazetede görmüştüm ama yapılan açıklamada kızın bu halinden memnun olduğu söyleniyordu ne kadar doğru bilemem çok sevimli gözküyor bize verilen nimetlere şükretmeliyiz Rabbimize hamd-ü senalar olsun...o kızın imtihanıda öyleymiş.Allah'a emanet olun..

RUKİYE_71

Kayıtlı Kullanıcı
bende bazen boyumdan çok şikayet ederim kısa diye ama gercekten de bazen birileri halimize şükretmemiz gerektiğini hatırlatması güzel bi durum,, o yüzden halima sonsuz şükürler olsun ve hatırlattığın içinde sana çok teşekkür ederim kardeşim allah razı olsun,,,

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt