Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yumurtamda Allah Lafzı Yazıyor (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm;

Başımdan geçen bir anıyı yada mübarek bir kesit diyeyim ben bunun adına.. heycandan elim ayağım titriyor şuanda kaç gündür acayip acayip rüyalar görüyordum rüyalarımda hep hediye hediye deniyordu bana bazen uykumun bölündüğü uyuyamadığım zamanlar olmuştu. Rüyamda gördüğüm bu hediye neydi. Ne anlama geliyordu rüyam bilemedim kaç gündür düşünüp durmaktan içime sıkıntı girmişti. Çok afedersiniz bu aralar rejim diye hitap edilen diyete girmiştim diğer günler gibi bu günde diyette idim. Dışarıcıkmıştım evime giderken marketten yumurta almak geldi aklıma 1 adet yumurta aldım eve getirdim tam yumurtayı yıkayıp kıracaktım ki yumurtayı yıkarken elime bir oyuk takıldı incelediğimde ise oyuklarda ALLAH c.c. tekaddes hazretlerinin adını gördüm rüya yüzünden kaç gündür içimde olan sıkıntı ise ALLAH lafzını görünce kalktı. Tesbih ettikten sonra sizlerlede paylaşmak istedim o anı.

Aşka Mecnun
13.05.2009 22.00

3312.png

3329.png

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
ya rabbi ne güzel bir hediye.......rabbim gönlünüze iman aşkı vermiş bence ona ait çok güzel sizin adınıza çok sevindim

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Allahı kudreti iste rabbim bizleri kendi yolundan ayırmaz inşallah

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetllahi ve berekatühü"
çok güzel birhediye bizede böylesi mukaddes hediyeler sunulsa ,rabbim yolunuzu açık etsin.bizleri hak yolundan ayırmasın.paylaşımınız için allah razı olsun.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah kardeşim ne güzel bir rüya görmüşsünüz Rabbim ne güzel bir şey yaşatmış size lütfetmiş. sevindim burnum sızladı Allah razı olsun bizlerle paylaştığınız için. Rabbimin lutufları devamlı olsun inşallah.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
aslında etrafımızdaki herşey Rabbimizi anıyor
heran allah diyor
peki biz neyi bekliyoruz?

allah cc razı olsun...

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel kardeşim ne kadar şanslısınızz maşaALLAH RABBİM bizlerede nasip eder inşaALLAH selam ve dua ilee

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'u ekberr.... iste hediyen geldi abii ... Rabbim ne buyuk bizede boyle hediyeler nasip etsin insallah selam ve dualarimla...

imported_nazenin_

Kayıtlı Kullanıcı
masaallah!!! alırken farketmemismiydiniz? masaallah cok belirgin yazıyor cunku.. nakis gibi islenmis ve kabarık duruyo. sübhanallah.. emeginize saglik.bence hic kirip yemeyin. saklayin

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selmünaleyküm
Çok güzel bir hediye gerçekten ne mutlu size ki böyle güzel bir olayı yaşadığınız için...paylaşım için Allah razı olsun..
Herşey zaten bize Rabbimizi hatırlatmıyormu?
Allahım doğru yoldan ayırmasın inşaALLAH...
selam ve dua ile ...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMÜN ALEYKÜM MECNUN KARDEŞİM NE GÜZEL BİR HEDİYE SENİN İÇİN.HAKKINDA HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞAALLAH.BAZI GÜZELLİKLER HER İNSANA NASİP OLMAZ.AKLIMA BİRDEN HZ.BİŞRİ HAFİ HAZRETLERİNİN HİDAYETE ERMESİ EVLİYALIK MAKAMINA YÜKSELMESİ GELDİ.BİLDİĞİNİZ GİBİ BİŞRİ HAFİ HAZRETLERİDE YOLDA ÇAMURLU BİR KAĞIDIN ÜZERİNDE ALLAH CC HAZRETLERİNİN İSMİNİ GÖRÜR VE O KAĞIDI TEMİZLEYİP ÖPÜP KOKLAR GÜZEL KOKULAR SÜRÜP DUVARA ASAR BU SEBEP İLE KAĞIDI TEMİZLEDİĞİ İÇİN RABBİM GÜNAHLARINI TEMİZLER.HÜRMET GÖSTERİP ÖPÜP DUVARA ASTIĞI İÇİN ONU AZİZ KILAR.DİLERİM RABBİMDEN BU GÜZELLİKLERİ SİZEDE NASİP EDER.SELAM VE DUA iLE

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetllahi ve berekatühü"
çok güzel birhediye bizede böylesi mukaddes hediyeler sunulsa ,rabbim yolunuzu açık etsin.bizleri hak yolundan ayırmasın.paylaşımınız için allah razı olsun.

Aleykümselam;

Amin ecmain olsun inşallah Allah c.c cümlemizden razı olsun teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah kardeşim ne güzel bir rüya görmüşsünüz Rabbim ne güzel bir şey yaşatmış size lütfetmiş. sevindim burnum sızladı Allah razı olsun bizlerle paylaştığınız için. Rabbimin lutufları devamlı olsun inşallah.

Amin ecmain olsun inşallah Allah c.c. cümlemizden razı olsun
Selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
aslında etrafımızdaki herşey Rabbimizi anıyor
heran allah diyor
peki biz neyi bekliyoruz?

allah cc razı olsun...

Aleykümselam,

İnşallah bunu anlayanlardan oluruz. Rabbim aşkı ile kalpleri yaksın tutuştursun..
Allah c.c. ümmeti Muhammeden razı olsun inşallah..
Selam ve dua ile

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm FANİ YOLCU ( AŞKA MECNUN ) kardeşimiz...

Ne güzel ki Rabbimiz , sıkıntılı olduğunuz bir anda Kendi güzelliği ile sizi ferahlatmış.
Rabbimiz , her sıkıntınızda en az bu kadar güzelliklerle imdadınıza yetişsin.

Allah C.C ' e emanet olunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt