Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardım (1 Kullanıcı)

kaplantas63

Kayıtlı Kullanıcı
Slm.
Arkadaşlar bu sitede yeni üyeyim.
Sizlerden bir kaçricam olacak.
Cahil ve namaz kilmayan biriyim.
Namaz kilmak için çok tembellik ediyorum.
Lütfen yardim ediniz.
Jole ve parfüm namazi etkiler mi?
Jole abdesti bozarmi
allah rizasi için yardimlarinizi esirgemeyiniz...

zeytin84

Kayıtlı Kullanıcı
Slm.
Arkadaşlar bu sitede yeni üyeyim.
Sizlerden bir kaçricam olacak.
Cahil ve namaz kilmayan biriyim.
Namaz kilmak için çok tembellik ediyorum.
Lütfen yardim ediniz.
Jole ve parfüm namazi etkiler mi?
Jole abdesti bozarmi
allah rizasi için yardimlarinizi esirgemeyiniz...

s.a hoş geldiniz cahilimdemişsinzi bende çok bilğilisayılmam ama bilmeyn de değilöğrenmeyende ayıp. namaz da tembelikten kurtulmak için şöle düşünmeni tavsiye ederim birine mesela bir bankaya borçun var bir an önce öedemk daha iiyine gelmez mi ?öedemediğn taktirde hergün ana paranın üstüne faiz eklenirken üstelik.
diğer sorularına gelince parfüm içeriğinde alkol bulunmuyorsaabdesi bozmaz jöle konusunda pek bilğim yok yardımcı olabildiysem ne mutlu bana aeo.

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim üyeliğin hayirli olsun cahil insan namazi kilmadiği zaman rahatsiz olmaz çünkü ona oyun gibi gelir kilsamda olur kilmasamda der sen namazin önemini bildiğin halde kilmiyorsun bu daha günah tembel insan sa her konuda tembeldir hiçbirşey yapmak istemez bence sende ikiside yok sen nefsine yeniliyorsun ezan allah-u ekber der demez kalkip abdest alsan işin birazdaha kolaylaşir bizler elhamdülillah müslümaniz diyebiliyorsak rahat bir şekilde bunu demek çok önemli o zaman bi problem yoktur kendine dikkat et

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt