Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

vicdan azabımıdır? (1 Kullanıcı)

fat_maa22

Kayıtlı Kullanıcı
ey mumın kardeslerım benım sorunum var kı sudur uyku uyuyamıyorum vıcdanmıdır bana yrdımcı olun ve dua edın

muberra

Kayıtlı Kullanıcı
RE: vicdan azabımıdır?

Allah yardımcın olsun kardeşim inş. Ama neden oluyor ki? Belki de bazı sıkıntılarını çok düşünüyorsundur. Her ne sıkıntın olursa olsun şöyle düşünmelisin: Allah'ın izniyle bu zor dönemler geçer,böyle demelisin. İnan bana neler geçmiyorki şu hayatta. Herşey olacağına varır,rahat ol. İnş. bu olumlu düşüncelerle bir süre sonra kendini daha iyi hissedersin. Allah yardımcın olsun senin ve tüm müminlerin. Amin.

S

SELEHA

RE: vicdan azabımıdır?

S.A. ARKADAŞIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN BAZEN OLUYUR İNSANIN MURELİ BUZUK OLUNCA İNSAN YATAMIYOR BEN BİR YIL BUYU YATAMADIM AMA HÜZÜN HASRET BİTİNCE HERŞEY DÜZENE GİRDİ İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA DÜZELİRSİN ARKADAŞIM GEÇER BU GÜNLER NEYE SIKILMIŞSANDA İNŞALLAH ATLATIRSIN ALLAH,A EMANET OLB)

gurbetci_66

Kayıtlı Kullanıcı
RE: slm

RE: slm

ALLAHA DU ET FATMA SABIR DILE ALLAH DUEDENLERIN YANINDADIR ALLAHA EMANET OLUN KUSURU KALMA MSN DE KONUŞAMADIM SORUN OLDU HAFTAYA İNŞALLAH CUMARTESI AKŞAMI

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt