Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...ve cümle âlem göze geldi. (1 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Yine harika.. Çok beğendim.. Emeğine sağlık kardeşim..
Bu arada makinemi aldım.. :) Canon Eos550 D ve Nikon D3100 arasındaydım..
Daha ucuz olanını aldım..D3100 :)

Bir de Nikon d90 ve canon550 d arasında çok inceleme yaptık..
d90 çekimlerini daha çok beğenmeme ragmen, 550d ve 600d daha fazla tavsiye ediliyor..
Ama 400 tl fark olmasaydı 550d alırdım :( Şu an 550D İNDİRİMDE kardeşim, bilginize..:)

ne güzel hayırlı olsun :)güle güle kullanın .. bakış açınızı ve tarzınızı merak ediyorum :)

aslında makinenin kalitesi bir noktada önemli ondan daha önemlisi bakmak ve görmek sanırım . buda sizde ziyadesiyle var sanırım . :) keyif alacağınız ve sizin için verimli olabilecek bir hobi olur inşaALLAH .

ben uzun pozlama ve ınfrared (kızıl ötesi) teknikleri uygulanmış çalışmaları beğeniyorum .şimdilik sadece bakmakla yetiniyorum :) yeterli bilgi-tecrübem yok .

selam ve dua ile kardeşim :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel hayırlı olsun :)güle güle kullanın .. bakış açınızı ve tarzınızı merak ediyorum :)

aslında makinenin kalitesi bir noktada önemli ondan daha önemlisi bakmak ve görmek sanırım . buda sizde ziyadesiyle var sanırım . :) keyif alacağınız ve sizin için verimli olabilecek bir hobi olur inşaALLAH .

ben uzun pozlama ve ınfrared (kızıl ötesi) teknikleri uygulanmış çalışmaları beğeniyorum .şimdilik sadece bakmakla yetiniyorum :) yeterli bilgi-tecrübem yok .

selam ve dua ile kardeşim :)

Teşekkürler.. :)
Dijitalden başka makine kullanmadım.. :) Sadece seneler önce NikonD100 kullanmıştım çalıştığım yerde..
Onunla da ayar yapmadan sadece çekim yapıyordum ben :) Ayarını şefim yapıyordu.. :)
Resim çekmeyi çok seviyorum.. Fakat bu makineyi bir türlü çözemiyorum, zorlanıyorum..
Eşim benden daha hevesli çıktı.. :) Dediğiniz gibi bakmak ve görmek en önemlisi..
Yok kardeşim estağfirullah.. Bende ne gezer... Sabırsızım.. Sabır gerek şimdilik biraz.. İlginiz için sağolun.
Hayırlı Cumalar Olsun..:)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Teşekkürler.. :)
Dijitalden başka makine kullanmadım.. :) Sadece seneler önce NikonD100 kullanmıştım çalıştığım yerde..
Onunla da ayar yapmadan sadece çekim yapıyordum ben :) Ayarını şefim yapıyordu.. :)
Resim çekmeyi çok seviyorum.. Fakat bu makineyi bir türlü çözemiyorum, zorlanıyorum..
Eşim benden daha hevesli çıktı.. :) Dediğiniz gibi bakmak ve görmek en önemlisi..
Yok kardeşim estağfirullah.. Bende ne gezer... Sabırsızım.. Sabır gerek şimdilik biraz.. İlginiz için sağolun.
Hayırlı Cumalar Olsun..:)

güzel kardeşim bizde canon 60d siparişi verdik inşaALLAH bir aksilik olmazsa bayramda elimde olacak .
tevafuk bir kaç yazı okudum sizinle paylaşmak istedim :) çok yalın bir dil kullanılmış ben bile anladım düşünün :) boş bir zamanınızda dilerseniz okursunuz .. faydalı olması ümidiyle

enstantane , diyafram ve ISO değerleri hakkında

http://www.sadikkokoz.com/tr/-diyafram-nedir-ne-ise-yarar-

http://www.sadikkokoz.com/tr/-enstantane-nedir-ne-ise-yarar-

http://www.sadikkokoz.com/tr/-iso-diyafram-enstantane-daha-kolay-nasil-anlasilir-

http://www.sadikkokoz.com/tr/-iso-asa-nedir-ne-ise-yarar-

ramazan -ı şerifiniz mübarek olsun ,rabbim hakkıyla idrak etmeyi cümlemize nasip etsin inşaALLAH dua ile :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
güzel kardeşim bizde canon 60d siparişi verdik inşaALLAH bir aksilik olmazsa bayramda elimde olacak .
tevafuk bir kaç yazı okudum sizinle paylaşmak istedim :) çok yalın bir dil kullanılmış ben bile anladım düşünün :) boş bir zamanınızda dilerseniz okursunuz .. faydalı olması ümidiyle

enstantane , diyafram ve ISO değerleri hakkında

® Resmi Web Sitesi ® Bu sayfanın içeriği henüz tamamlanmamıştır?-

ramazan -ı şerifiniz mübarek olsun ,rabbim hakkıyla idrak etmeyi cümlemize nasip etsin inşaALLAH dua ile :)

Hmm anladım.. Hayırlısı olsun kardeşim.. Çok güzel makine :) ee çekimler de güzel.. sonuçlar mükemmel üstü :)
Enstantene diyafram ve ıso değerleri hakkında az bişeyler gözden geçirdim..
Vermiş olduğunuz linklere de bakıp göz atacağım inşaAllah..
Rabbim razı olsun kardeşim. Çok teşekkür ederim..
Sizin de Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun, hepimize inşaAllah.. Amiin.. Hayırla kalın.. :)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
409654_203754126418040_1466017439_n.jpg

531215_212832245510228_1341290915_n.jpg

255283_215396465253806_636583576_n.jpg

407786_100436636749790_930386141_n.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt