Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

FİRST LADY

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben siteye yeni üye oldum ama site hakkinda daha detayli bilgi istiyorum siteyi iyi bi şekilde kullanamiyorum

asira

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese hayirli ramazanlar ben asira yeni üye oldum çok fazla bilgim yok inşallah yardimci olursunuz

asira

Kayıtlı Kullanıcı
Sitedeki kardeşlerimle nasil tanişabilirim

su_sıla

Kayıtlı Kullanıcı
site kurucularına ve bütün üyelere bende sizlere katılmak için üye oldum .allahın izni ile sizlerle çok güzel bilgiler paylaşırız .bizler islamı en güzel şekilde yaşamak için çok daha fazla bilgiye sahip olmamız lazım o bilgileri bu sitede bulup eksiklerimizi gideririz inşallah allah hepinizden razı olsun. a.e.o

s.y.h

Kayıtlı Kullanıcı
Aslında bilgi almak isteyen arkadaşlar tam olarak ne konuda bilgilenmek istediklerinide yazsalar görevli arkadaşlar ona göre aydınlatıcı bilgileri vereceklerdir bende sadece bu forumda yeniyim ama gayet düzenli ve gayet açık herşey, herkese kolay gelsin.

gnnr

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum. ve ALLAH razı olsun bvende yeni üyelerdenim ve biraz zorlandım siteye ayak uydurmakta ama çok şükürki böyle bi nimetten bende faydalanabilicem. ALLAHın selamı sizlerle olsun selametle

Huzurum

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar özel mesaj atma şansımız varmı sitede

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben yeni üye oldum ve paylaşımlarda bulunmak istiyorum. nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim..

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben yeni üye oldum ve paylaşımlarda bulunmak istiyorum. nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim..

aLEYKÜM SELAM KARDEŞİM,ÖNCELİKLE ARAMIZA HOŞGELDİN.ÜYELİĞİN HAYIRLI VE DAİM OLSUN İNŞAALLAH.KONU PAYLAŞMAK İÇİN ÖNCELİKLE KONUNUN HANGİ BÖLÜMDE BULUNMASINI İSTİYORSAN O SAYFAYA GİRİP SOL ÜST KÖŞEDEKİ YENİ KONU BUTONUNA BASIP KONULARINI ORAYA YAZABİLİRSİN.Bİ DENE BEN YARDIMCI OLURUM,BURDAYIM KARDEŞİM.

_ALpeR_

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Allah'ın Selamı Üzerinize Olsun

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
aLEYKÜM SELAM KARDEŞİM,ÖNCELİKLE ARAMIZA HOŞGELDİN.ÜYELİĞİN HAYIRLI VE DAİM OLSUN İNŞAALLAH.KONU PAYLAŞMAK İÇİN ÖNCELİKLE KONUNUN HANGİ BÖLÜMDE BULUNMASINI İSTİYORSAN O SAYFAYA GİRİP SOL ÜST KÖŞEDEKİ YENİ KONU BUTONUNA BASIP KONULARINI ORAYA YAZABİLİRSİN.Bİ DENE BEN YARDIMCI OLURUM,BURDAYIM KARDEŞİM.

ALLAH razı olsun cevabınızı yeni gördüm. benim problemim pc de yeni olmamdan kaynaklanıyor sanırım. malasef bir çok şeyi bilmiyorum. yani çoooooookk yardıma ihtiyacım var...

antiocheiaaslan

Kayıtlı Kullanıcı
B)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)b)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt