Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üye Çeşitleri (1 Kullanıcı)

ahmetmeydani

Kayıtlı Kullanıcı
1. Emekçi üye

Deli gibi sürekli paylasım yapan model.deli gibi çalısırlar süper konular açarlar.Forumun emektarı denilen modeldir.

2. Emekçi ve isyancı üye
Bunlar paylasımın fazlasını yaparlar fakat konuları okunma sayısına göre cevaplar çok azdır.İsyan ederler genelde şu narayı atarlar '' Bi daha paylasım....emeğe saygı

beyler ''

3. Post kasan üye
Her paylasım soru konusuna '' Asgsagsi xd tesekkürler upupupupup +++++++++ gibi saçma salak seyler yazıp mesaj sayılarını arttırırlar.Nedendir bilinmez nickleri çiziliverir.

4. Emeğe saygı gösteren üye
Heh örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.

5.Paylasımcı üye
Arada bi paylasım yaparlar.Fakat bu paylasımlar gerçekten elle tutulur seylerdir.Öyle her konuya yazmaz.Belirli yerlere takılır.Fazlada laf ebeliği yapmaz.Repte dilenmez.

6.Haşere üye
Genelde 11-15 yas arasında olan zirzop üye modeli.Daha çok üzerinden 2-3 yıl geçmiş konuları uplamarıyla ve rep dilenmeleriyle ünlüdürler.Yılda bi paylasım yaparlar muhtemelen
oda verilmiştir.

7. Babacan üye
Forumların ağır abileri.Öyle repmiş tesekkürmüş ihtiyacları yoktur.Veren zaten verir.Belli bi sağlam paylasımları vardır.İlgilendikleri konuda uzmandırlar.
Forumun çocuklarını severler.

9. Ty üye
Arada bi H olsa Türk hava yolları sanılabilir.Bunlar özentinin önde giden modeli.Demek istedikleri Thank you paylasım.Türkçe meali tesekkür ederim.

10. Anti-smiley üye
Kesinlikle hiç bir mesajından smiley kullanmaz.Zorunlu zamanlarda hehe der geçer.

11. + Smiley üye
Bi mesajında 50 ye kadar smiley kullanma özelliğine sahip üye.Yetmezse baska yerlerden takviye smiley alır.

12. Saf üye
Hiç bir zararı olmaz.Elinden geldiğince paylasım yapar.Admin hött dese tamam abi der.Buda örnek üye modelidir.

13.Hacklicam olmm üye
Adminleri tehdit etmeleri ile tanınan bu üyeler hiç bi halt edemezler.Haklı yere forumdan atılacakken son mesajından admini tehdit eder.Esrarengiz bi şekilde kaybolurlar.

14.Sabit üye
Her mesajında belli bi kalıp belli bi yazı fontu belli bi renk vardır.Hiç değişmez bu...

15.Okumadan yazan üye
Konu uzundur okumaz sıkar.Okumadan direk tesekkür eder.Genelde paylasım yapanlar sevmezler

16. Ajan üye
Baska forumun admini tarafından düşman siteye sızdırılmıs üye modelidir.Burdan hertürlü bilgiyi çalar.Üstüne bide düşman forumu karalama kampanyası baslatır.
Admin tarafından çizik zeytin modeli verilir.

17.TDK üye
Akla hayale gelmeyecek laflarla karsısındaki üyeyi ipe çevirir.Susturur smiley kullanmaz.

18. Avatarsız imzasız...
Ne bi avatarı vardır ne imzası bunlar genelde sömürü için gelirler.Çizilir kaderi budur...

19.Kemalist üye
Avatarı ve imzasını Atatürk resimleri ile dolu üye.İmzasına gençliğe hitabeyi eklemeyi unutmaz.

20.Vatansever üye
Bunlar tartısma forumlarında gaza gelen üyelerdir.Eline silah versen kandil dağına çıkar.O kadar kolay olmadığını söylesenizde o yanar tutusur.Kendi haline bırakılası üye...

21.Fisek üye
Foruma girer girmez deli gibi paylasım yaparlar.Adminler tarafından sevilir.Kısa zamanda mod olurlar...

22.Çömez üye
İlk kez bi foruma üye oluyordur.Acemiliğinden yanlıs yerlere konu açar.Şansızsa modun gazabına uğrar...

23.Yapışkan üye
Forumda yükselmek için elinden geleni ardına koymaz.Adminlerin adeta postası olur.Admin çakarsa defedilir...

24.Anti-İslamcı
Bunlar minik misyonerlerdir.Dinleri hk. vaaz verirler.İslamiyetci kesim tarafından haşatı çıkarılır.E bi yerdede haklıdırlar...

25.Tabelacı üye
Kendi forumundan kalkıp kalabalık bi foruma üye olduktan sonra sitesinin reklamını yapar.Daha bunların yası 10-16 dır.Çizilmeye mahkum üyeler

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Emekçi üye-muhtazaf abi
Smiley üye-salavatgetir ve ibra
Babacan üye-kaan bey
Paylasımcı üye-muhtazaf abi
Emeğe saygı gösteren üye-muhtazaf abi ve ahmet abi
Fisek üye-buda ben:D
Saf üye-buda ben:D

------------

Emekçi üye

Deli gibi sürekli paylasım yapan model.deli gibi çalısırlar süper konular açarlar.Forumun emektarı denilen modeldir.
muhtazaf,hafize

Emeğe saygı gösteren üye
Heh örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.
muhtazaf,ahmet-99

Paylasımcı üye
Arada bi paylasım yaparlar.Fakat bu paylasımlar gerçekten elle tutulur seylerdir.Öyle her konuya yazmaz.Belirli yerlere takılır.Fazlada laf ebeliği yapmaz.Repte dilenmez
KAAN

Babacan üye
Forumların ağır abileri.Öyle repmiş tesekkürmüş ihtiyacları yoktur.Veren zaten verir.Belli bi sağlam paylasımları vardır.İlgilendikleri konuda uzmandırlar.
Forumun çocuklarını severler
.
KAAN,AMMAR BİN YASİN

+ Smiley üye
Bi mesajında 50 ye kadar smiley kullanma özelliğine sahip üye.Yetmezse baska yerlerden takviye smiley alır.
SALAVATDETİR VE İBRA

Saf üye
Hiç bir zararı olmaz.Elinden geldiğince paylasım yapar.Admin hött dese tamam abi der.Buda örnek üye modelidir.
BEN,DENİZYILDIZI,katrepare

Okumadan yazan üye
Konu uzundur okumaz sıkar.Okumadan direk tesekkür eder.Genelde paylasım yapanlar sevmezler
DENİZYILDIZI

Fisek üye
Foruma girer girmez deli gibi paylasım yaparlar.Adminler tarafından sevilir.Kısa zamanda mod olurlar...

ÇEŞMİ,DENİZYILDIZI,İBRA SALAVATGETİR VE SANIRIM BEN

NOT: SANIRIM BU DAHA İYİ OLDU::D:D:D

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
15.Okumadan yazan üye

Süpermiş bu :a04:

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
16. Ajan üye
Baska forumun admini tarafından düşman siteye sızdırılmıs üye modelidir.Burdan hertürlü bilgiyi çalar.Üstüne bide düşman forumu karalama kampanyası baslatır.
Admin tarafından çizik zeytin modeli verilir.
ben en çok buna bayıldım:a15:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ben hepsini beğendim :D

desemde inanmayın işte ben buyum :D

15.Okumadan yazan üye
Konu uzundur okumaz sıkar.Okumadan direk tesekkür eder.Genelde paylasım yapanlar sevmezler:D

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Emekçi üye-muhtazaf abi
Smiley üye-salavatgetir ve ibra
Babacan üye-kaan bey
Paylasımcı üye-muhtazaf abi
Emeğe saygı gösteren üye-muhtazaf abi ve ahmet abi
Fisek üye-buda ben:D
Saf üye-buda ben:D

Doğru tesbitler :D

stock-vector-big-set-of-smileys-in-various-facial-expressions-easy-to-edit-and-transform-line-art-and-colors-34307101.jpg

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
15.Okumadan yazan üye
aslında arada yapmak gerek:D
iyi fikir:D

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Emekçi üye

muhtazaf,hafize

emeklimi olsam acaba
:a11:

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Emekçi üye

muhtazaf,hafize

emeklimi olsam acaba
:a11:
daha emekliliğiniz gelmemiş hafize anne.nereye kaçıyorsunuz:D

ynsöge

Kayıtlı Kullanıcı
cömez uyede ben oluyorum galıba

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt