Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üniversite hayallerimiz (1 Kullanıcı)

özgeöz

Yasaklı Kullanıcı
esselamu aleykum.
aslında bir konu var, beni rahatsız ediyor.
neyin tanıtımını yapıyoruz? üniversitelerin. maşallah. ne kadar müslümanız!
Rabbimiz yüce kitabında da hanımlar için evlerinizde oturun, harama bakmayın, Allah'a kulluk edin derken aynen bunu kastediyordu değil mi? kız-erkek karışık, kiminin saçı kiminin ağza alınmayacak yerleri açık.. Allah'ın dinini yaşatmak, sünneti ve farzı eda etmek haricinde ne varsa konuşuluyor, öğreniliyor, öğretiliyor ve maalesef ki yaşanıyor. niye? nasıl bir sebep öne sürüyorlar? yaşı ilerleyince elin adamına muhtaç olmasın diye.. yok yok, ben cevap vereyim, cehennemde odun hamalı olanlarla birlikte olsun diye.
olsun en azından ilahiyat okuyorum diyor.. falan filozofun, falan felsefenin islama bakışını da bir güzel aşılıyorlar sana atatürk ilkeleriyle birlikte. yabancı dil zaten zorunlu.. aferin kızım! gel seni sisteme bir güzel paketleyelim ailenle birlikte.
arkadaşlar ben dünyada yapayalnızım galiba. ben bu dini yanlış mı anladım? ne yapayım sizce bazı afgan arkadaşlarım gibi özel üniversitelerde uluslararası ilşkiler filan okuyup, güzelim çarşafımdan sıyrılıp sokaklarda alışveriş mi yapayım?
neyse...
SEN ALLAH DE, SONRA BIRAK ONLARI. DALDIKLARI BATAKLIKTA OYNAYADURSUNLAR. Enam 91

özgeöz

Yasaklı Kullanıcı
anlatmak istediğim şeyin başörtüsü yasağıyla uzaktan yakından alakası yoktu.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt