Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uğur Işılak'tan Başbakanın Dua Askerinin Fotoğrafı (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
erdogani_duasiyla_bir_an_olsun_yalniz_birakmadi13714570230_h1039413_159032663.jpg

Milli İrade'ye Saygı mitingine katılan isimler arasında Uğur Işılak'ın çektiği bu fotoğraf, Twitter'da en çok retweet yapılanlar arasına girdi.
Erdoğan'ın konuşma yaptığı sahnenin hemen arkasında mitingin başından sonuna kadar devamlı elleri açık dua eden ve zaman zaman gözyaşlarını tutamayan yaşlı adamın görüntüsünü çeken Işılak not olarak yazdığı 'Başbakanı konuşması boyunca gözyaşlarıyla bir an bile yalnız bırakmayan koruması. Bu koruma diğerlerine benzemiyor' sözleri dikkat çekti.

63jpg_h988f82d4fd0.jpg

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
UĞUR IŞILAK: NEDEN Mİ ORADAYDIM!

Haber7'ye konuşan Uğur Işılak, mitinge katılma gerekçesini 'Bu bir parti üstü meseledir' diye özetleyerek şunları söyle;

Bu bir parti mitinginden ziyade milli iradeye saygı duyanların, medeniyet ve irade gösterisiydi.

Neden oradaydım...

Yaklaşık 20 gündür devam eden ulusal ve küresel oyunun kurucuları ve bilinçli-bilinçsizdestekçilerine, Millet burada demek için oradaydım.

Tahrik ve tahrip edenlerin, sokakları yakıp yıkarak hiçbir yerevaramayacaklarını, bu kafanın artık değişmesi ve milli iradeye saygı duyması gerektiğini göstermek için oradaydım.

İnsanların farklı düşünce ve görüşe sahip olabileceklerini ancak bu farklılığı şiddet ve yağma olmadan sunmaya mecbur olduklarını ifade etmek için oradaydım.

Millet için hayır olan herşeye "hayır" diyenlere karşılık, Milletin hayrına olan her şeye evet demek için oradaydım.

Küresel oyuncaların aciz bir Başbakan portresi çizmek üzere, özür beklemelerine mukabil, en ufak bir taviz vermeksizin, Milletinin itibarını önde tutup dik duran bir Başbakanın yanındaolduğum için oradaydım.

Türk baharı arayanlara, bu baharın ağaç altında, sokakaralarında değil, Türkiye'nin küçük bir yansıması olan Kazlıçeşme'de olduğunu göstermek için oradaydım.

Meşru bir iktidara karşı, gayrimeşru oluşumları savunanlara ibret olsun diye oradaydım.

Duyun "sol" olabilir fakat bu ülkeye sahip çıkmak için sağduyulu olmalıyız demek için oradaydım.

Eşkiyalar değil, evliyalar diyarından olduğum için oradaydım.

Baronların, lobilerin, çetelerin değil, Hakk'ın ve haklının yanında olduğum için oradaydım.

Son olarak şunu ifade etmek isterim ki... "Yarının en büyük müflisi, bugünün 'nefret' , 'nifak' ve'isyan' yatırımcısıdır. Unutma!!! Bu Millet unutmaz.

Erdoğan'ı duasıyla bir an olsun yalnız bırakmadı - Neler oluyor hayatta? Haberleri

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc dua erlerini eksit etmesin hiç inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt