Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

türban ile ilgili kitap? (1 Kullanıcı)

vildaan

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar.. kapanmakla ilgili bildiğiniz güzel bir kitap var mı? gerekliliklerini anlatan teşvik eden nasıl olması gerektiği hakkında bilgi veren?

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim, öncelikle üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşAllah, benim şu anda okuduğum bir kitabı tavsiye edebilirim : Yazarı Nuriye ÇELEĞEN, Neden Örtünüyorum?, Nesil Yayınları. Kitap sitelerinden yorumlarına bakabilirsiniz.

Ayrıca forumumuzda tesettürle ilgili bir konunun bağlantısını aşağıya kopyalıyorum:
http://forum.islamiyet.gen.tr/islam...ipte-kapanamayan-arkadaslar-haydi-buyrun.html

Allah'a Celle Celalühu emanet olun, selam ve dua ile.

vildaan

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam.. çok teşekkür ederim Allah razı olsun..

Süreyyya

Kayıtlı Kullanıcı
Fevzullah Birışık "Bir bayan niçin örtünmek istemez"
Mehmet Göktaş "Örtünme Çağrısı"
Bu iki kitabı tavsiye ediyorum. Bende "Örtünmenin anlamları " Bedriye Yılmaz ın kitabını arıyorum onuda okumak istiyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt