Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tövbe, (1 Kullanıcı)

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Tövbe,

Ya Rabbi TÖVBE ediyorum,

Aciz insan olarak uydum NEFSİME, hata ve kusur ettim, yanlış yaptım, hatamı, yanlışımı, kusurumu fark ettim.

Sana günahlarımı itiraf ediyorum..

Bundan sonra;

Daha dikkatli olacağım.
Nefsimin beni aldatmasına izin vermeyip hata, kusur ve yanlışlıklarda bulunmayacağım.

GÜNAHLARIMDAN TÖVBE EDİYORUM.

YA RABBİM.

Tövbemi, kabul edilen tövbelerden saymanı arz ediyorum.

Ne olur, sana yalvarıyorum.

Beni AF et…

leyla-1

Altın Üye
Tövbe,

Ya Rabbi TÖVBE ediyorum,

Aciz insan olarak uydum NEFSİME, hata ve kusur ettim, yanlış yaptım, hatamı, yanlışımı, kusurumu fark ettim.

Bundan sonra;

Daha dikkatli olacağım.
Nefsimin beni aldatmasına izin vermeyip hata, kusur ve yanlışlıklarda bulunmayacağım.

YA RABBİM.

Beni AF et…
Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah'ım bizleri affet mağfiret et tövbemizi kabul etsin.

"Allah'tan bağışlanma diliyorum; O Allah ki, O'ndan başka ilâh yoktur, diridir, her şeyi ayakta tutandır; Rahman ve Rahimdir, celal ve ik-ram sahibidir. O'ndan, bu aciz, zelil, düşkün, fakir, perişan, miskin, hor-hakir, sana sığınan, kendisi için hiçbir yarar ve zarara sahip olmayan, ölümü, hayatı ve tekrar dirilmesi iradesinin dışında olan şu kulunun tövbesini kabul buyurmanı diliyorum."

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah'ım bizleri affet mağfiret et tövbemizi kabul etsin.

"Allah'tan bağışlanma diliyorum; O Allah ki, O'ndan başka ilâh yoktur, diridir, her şeyi ayakta tutandır; Rahman ve Rahimdir, celal ve ik-ram sahibidir. O'ndan, bu aciz, zelil, düşkün, fakir, perişan, miskin, hor-hakir, sana sığınan, kendisi için hiçbir yarar ve zarara sahip olmayan, ölümü, hayatı ve tekrar dirilmesi iradesinin dışında olan şu kulunun tövbesini kabul buyurmanı diliyorum."

Maşallah..
İnşallah.
Amin

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bakara (128)
"Rabbimiz! Bizi sana teslim olmuş kimseler kıl.
Soyumuzdan da sana teslim olmuş bir ümmet kıl.
Bize ibadet yerlerini ve ilkelerini göster. tövbemizi kabul et.
Çünkü sen, tövbeleri çok kabul edensin, çok merhametli olansın.
"

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Mümin (7)
Arş'ı taşıyanlar ve onun çevresinde bulunanlar (melekler) Rablerini hamd ederek tespih ederler,
O'na inanırlar ve inananlar için (şöyle diyerek) bağışlanma dilerler:
"Ey Rabbimiz! Senin rahmetin ve ilmin her şeyi kuşatmıştır. O halde tövbe eden ve senin yoluna uyanları bağışla ve onları cehennem azâbından koru."

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Tövbe,

Ya Rabbi TÖVBE ediyorum,

Bundan sonra;

Daha dikkatli olacağım.

YA RABBİM.

Beni AF et

Bakara (128)
"Rabbimiz! Bizi sana teslim olmuş kimseler kıl.
Bize ibadet yerlerini ve ilkelerini göster. tövbemizi kabul et.
Çünkü sen, tövbeleri çok kabul edensin, çok merhametli olansın.

Mümin (7)
Arş'ı taşıyanlar ve onun çevresinde bulunanlar (melekler) Rablerini hamd ederek tespih ederler,O'na inanırlar ve inananlar için (şöyle diyerek) bağışlanma dilerler:
"Ey Rabbimiz! Senin rahmetin ve ilmin her şeyi kuşatmıştır. O halde tövbe eden ve senin yoluna uyanları bağışla ve onları cehennem azâbından koru."

erkan0641

Kayıtlı Kullanıcı
tövbe,

ya rabbi tövbe ediyorum,

aciz insan olarak uydum nefsime, hata ve kusur ettim, yanlış yaptım, hatamı, yanlışımı, kusurumu fark ettim.

Bundan sonra;

daha dikkatli olacağım.

Günahlarımdan tövbe ediyorum.

Ya rabbim.

Beni af et

bakara (128)
"rabbimiz! Bizi sana teslim olmuş kimseler kıl.
Bize ibadet yerlerini ve ilkelerini göster. Tövbemizi kabul et.
çünkü sen, tövbeleri çok kabul edensin, çok merhametli olansın.

mümin (7)
arş'ı taşıyanlar ve onun çevresinde bulunanlar (melekler) rablerini hamd ederek tespih ederler,o'na inanırlar ve inananlar için (şöyle diyerek) bağışlanma dilerler:
"ey rabbimiz! Senin rahmetin ve ilmin her şeyi kuşatmıştır. O halde tövbe eden ve senin yoluna uyanları bağışla ve onları cehennem azâbından koru."
.
Allahu teala tövbemizi kabul etsin amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt