Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tövbe anı... (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Aşık olmaya yada olmamaya dair ne varsa…

Tövbe etmek insanın içine birden düşer.

O an geldi. Kalbim adını söylesede ruhumun tövbe diye yakardığını hisseder gibiyim.
Belki tebessüm, şimdiye kadar yapılan herşey, sen ve evveli, senden sonra olacak herşeye tövbeden geçiyor. Yazılanlar, çizilenler, hevesler, heyecanlar karanlık kuyunun içinde kalmalıydı ki sana dair ne varsa bende ve ne olacaksa içimde hiç bilmeyeceksin. Belki var gibi görüneceğim ama sana dair kör edeceğim. Gördüğün ve görmeye alıştığın her şeyi bir kibritin ucunda kül edeceğim…
İnsan alıştığını ister derler. Alıştığını sana birkez daha asla vermeyeceğim. Dil fütursuzdur, dilediğini konuşur. Önüne, o konuşmaları yapma fırsatını birkez daha asla sermeyeceğim.

Başımın üstünde taşıdığım seni ardıma aldığımı gördüğünde sen, işte o zaman neler hissettiğimi anlayacak belki bir eyvah diyeceksin! Yüreğinde kimin olduğunu bilmediğim belki hissedemediğim birisi. Bu kezde sınandım. Her sınama bir öncekinden daha ağır.

Şiddeti fazla, hissedilen zararı fazla, kim bilir belki sen bana fazla ben sana fazla…

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt