Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tanımadınmı len ben alex.. .:D (1 Kullanıcı)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
1-1 Biten Fenerbahçe Trabzon spor maçından hemen sonra VoLkan tanınmamak için yaşLı teyze kıLığına girer ve Kadıköyde bir cafeye gider..YaşLı bir teyze yanaşır ve naber voLkan der.. Bu sırada voLkan deLirir, nasıL tanıdı bu kadın beni diye düşünür.. Ertesi gün yine aynı cafeye giden VoLkana yaşLı teyze tekrar yanaşır ve Naber voLkan der.. 3. gün VoLkan başka bir kadın elbisesi giyer ve cafeye girer.. YaşLı teyze yeniden naber VoLkan der.. VoLkan artık dayanamayıp "nerden tanıyosun beni kadın" der ve yaşLı teyze cevap verir "oğlum tanımadın mı ben ALex len" :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:a01:
E ne yapcan utançlarından kendilerini gizliyorlar:D

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
bir_umuta ithafen :)

emeğine sağLık ibracım :a12:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
he he hee

bi kere bu fıkra kadıköyde her seferinde ezilen gs için herkes bilir;) bu defa yazık beraberliğe öyle bi coştular ki hadii ses etmeyelim bari de sabriye gibi siz de sevinin az =))))
ama sizin için de zor bi durum yani sen her defasında ezil 11 yılda bi kez berabere galip bile değil 1 puanla havalara uç =)) hadii sevinin =)

pardon bi düzeltme lazım:) halı samyemde de değişmedi bu kural;)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Dikkati ni çekerim siz bu maçı berabere bitirerek şampiyonluğu kaçırdınız :D:D:D
Fenerin huyudur birde 20:45 olayı var :D:D

ya bırak şampiyonluğu falan sabriyemin sevincene hepsi feda edilir ;) o üçlüyü çektirmedi nerdeyse dedim şükür namazına duracak sahada =))

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt