Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizde Paylaşin Lütfen (1 Kullanıcı)

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
S.A ARKADAŞLAR;
BEN BU SİTEYE ÜYE OLDUĞUM GÜNDEN BERİ TAPTAZE BİLGİLERE BEZENMİŞ,BEZENMEYEDE HAZIR BİR YÜREKLE ÇOK MUTLU HİSSEDİYORUM KENDİMİ.KIMI ZAMAN BİLDİĞİMİZ YADA BİLDİĞİMİZİ SANDIĞIMIZ,UNUTTUĞUMUZ KONULARIYLA;KIMI ZAMAN İNSANI İNSAN EDEN DÜŞÜNMEYİ SAĞLAYAN;KİMİ ZAMAN KALBININ EN DUYGUSAL YERİNDEN VURARAK AĞLATAN KONULARIYLA,GÜLDÜREN,SEVDİREN ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..
EN ÖNEMLİSİ DUADA BİRLEŞEN KALPLER İÇİN ALLAH RAZI OLSUN..
DUADA BİRLEŞMEK BÜTÜNLEŞMEK ÜZERE..ALLAHA EMANET OLUN!

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
ecmain olsun kardeşim.huzur sitesi burası.düştüğün zaman elinden tutan çok dua istediğinde asla boş çevrilmiyorsun hep yanındalar dualarıyla.çok muhterem insanlar tanıdım ben bu sitede ALLAH daim eylesin inşALLAH.herzaman bu sitede sizlerle beraber olmak varolmak duasıyla selam ve dua ile.
selam olsun tüm kardeşlerime

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam.

Allah(CC) herkesten razı olsun, birşeyler öğrenebilmek,kardeşler arasında bulunabilmek gerçekten çok hoş duygular yaşatıyor insana emeği geçen-katılan-okuyan...daha hangi güzel gayeyle içten amin diyen varsa onlardan da inşaallah.Selam ve dua ile A.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt