Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şeytan üçgeni: Amerika - Israil - Pkk (1 Kullanıcı)

GunahkarKuL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.
Youtube ye ŞEYTAN ÜÇGENİ: AMERIKA - ISRAIL - PKK yazarak neler göreceksiniz bu üçgenin içinde yer alanların gizli oyunları,sahip oldukları adı duyulmuş markaları ve güzel vatanımızdan geçen en en önemli olan Fır at ve dicle nehrinin arasında yer alan bütün her yeri işgal etme düşüncesindeler.Çalışmalara yıllar önce başladılar bile...
Daha fazla anlatamicam.
Bu video yu izleyin ve görünnnnn....
Hepimiz Kainatın yaratıcısı olan Yüce Allah'a emanet olun.

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=DXF3NeJS6rE[/YOUTUBE] senin yerini ben koyuyım izlesin arkadaşlar burdan

GunahkarKuL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.Allah razı olsun kardeşim yeniyim nasıl koyulacağını bilmediğim için koyamadım.Allah razı olsun.

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.
Youtube ye ŞEYTAN ÜÇGENİ: AMERIKA - ISRAIL - PKK yazarak neler göreceksiniz bu üçgenin içinde yer alanların gizli oyunları,sahip oldukları adı duyulmuş markaları ve güzel vatanımızdan geçen en en önemli olan Fır at ve dicle nehrinin arasında yer alan bütün her yeri işgal etme düşüncesindeler.Çalışmalara yıllar önce başladılar bile...
Daha fazla anlatamicam.
Bu video yu izleyin ve görünnnnn....
Hepimiz Kainatın yaratıcısı olan Yüce Allah'a emanet olun.

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SENDEN VERDİĞİN BU GÜZEL İBLGİLER DEN DOLAYI

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.Allah razı olsun kardeşim yeniyim nasıl koyulacağını bilmediğim için koyamadım.Allah razı olsun.

BEN SANA SÖYLİYİM KARDEŞİM NASIL OLDUĞUNU.HANİ YAZUITÜRÜ FALAN YAZIYO YA HEMEN ÜSTTE YOU TUBE GOOEGLE FALAN YAZIYO.YOUTUBEYİ TIKLA. sonra bak bubun arasınada mesela sen youtube den o videoya gel onu tamamen kopyala bu iki youtube nin arasına yapıştır bu kadar.dene bakalım yapamazsan ben yine anlatırım

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Allah razı olsun Bilgilendirdiğiniz için böyle videoları izlememiz gerekiyo kimse dünyada neler oluğ bittiğini bilmiyo :( öğrenmekte istemiyo bi çok kişi ....

Büyük Ortadoğu projeleri olduğunu biliyorum ve bu kesin bişey.... İleriye dönük çok büyük planları var bunların .... Fakir ve zayıf Müslüman ülkeleri savaşarak eziyet ederek almaya çalışıyorlar ... Türkiyeyi savaşarak alamayacaklarını bildikleri için , PKK zırvalıkları çıkarıldı yıllar önce Sonra laiklik Lafını kullanarak Türkiyeye Kiliseler yaptırmaya çalışılıyo Müslümanların Dini Bilgilerini öğrenmekten yoksun bir millet Haline getirmek İçin onca yasaklar konuyo :( Kürt -ve TÜrK Ayrımı yapıp kışkırtmaya çalışılıyo Allah yardımcımız Olsun İnşallah ... ZAFER İSLAMIN Olacak .... selametle...

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Allah razı olsun Bilgilendirdiğiniz için böyle videoları izlememiz gerekiyo kimse dünyada neler oluğ bittiğini bilmiyo :( öğrenmekte istemiyo bi çok kişi ....

Büyük Ortadoğu projeleri olduğunu biliyorum ve bu kesin bişey.... İleriye dönük çok büyük planları var bunların .... Fakir ve zayıf Müslüman ülkeleri savaşarak eziyet ederek almaya çalışıyorlar ... Türkiyeyi savaşarak alamayacaklarını bildikleri için , PKK zırvalıkları çıkarıldı yıllar önce Sonra laiklik Lafını kullanarak Türkiyeye Kiliseler yaptırmaya çalışılıyo Müslümanların Dini Bilgilerini öğrenmekten yoksun bir millet Haline getirmek İçin onca yasaklar konuyo :( Kürt -ve TÜrK Ayrımı yapıp kışkırtmaya çalışılıyo Allah yardımcımız Olsun İnşallah ... ZAFER İSLAMIN Olacak .... selametle...

AMİN KARDEŞİM ALLAHT-YARDIMCIMIZ OLSUN.

alifurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşil paylaşımın için

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ olsun
paylasim icin tşklr kardes
Selametle
ALLAHA EMANET OLUN...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt