Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seyda Muhammed Konyevi (K.S) Kimdir? (1 Kullanıcı)

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
adıyaman menzildeki mübarek zatı biliyorum ama konyada olduğunu duymamıştım bağlantısı var mı acaba

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
adıyaman menzildeki mübarek zatı biliyorum ama konyada olduğunu duymamıştım bağlantısı var mı acaba

Evet efendim vardır,Adıyamandaki şuanki mübarekten önceki mürşid olan Muhammed Raşid erol k.s hazretlerinin talebesidir bugün adıyamandaki Abdülbaki erol k.s ve Seyda Muhammed konyevi hazretleri..Muhammed Raşid k.s hazretleri 1987'de Seyda-i Konyevi hazretlerine halifelik vermiştir ve 1994 de manevi işaret ile konya'ya yerleşmiştir Seyda hazretleri..

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun bilgilendirdiğiniz için ananemler her fırsatta giderler menzile anlatırlar ekmeklerinden getirirler bereketlidir çok sizin sayenizde konyada olduğunuda öğrenmiş olduk mübarek büyüklerimizden

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun bilgilendirdiğiniz için ananemler her fırsatta giderler menzile anlatırlar ekmeklerinden getirirler bereketlidir çok sizin sayenizde konyada olduğunuda öğrenmiş olduk mübarek büyüklerimizden

yolunuz düşerse duasını alın inşaallah mübareklerin bir de mahsuru yoksa sormamın siz neden gitmediniz hiç menzile? ya da gittiniz de bağlanmadınız mı? merakımı mazur görün efendim inşaallah..

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
gitmek istedim ama nasip olmadı ama çok iyi bilirim ananemden çok dinledim annemde gitti görmek nasip oldu anacığımada evlendikten sonra olmadı

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah düşerse gitmek isterim orayada

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt