Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

resim yükleyemiyorum (1 Kullanıcı)

botanik_3727

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sites.google.com
resim yükleyemiyorum ya bikaç resim atcaktım :(

/var/www/vhosts/islamiyet.gen.tr/galeri/uploads/90064: Dizin oluşturan hata(izinleri kontrol edin).

Lütfen Sistem Yöneticisine haber verin.​

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
resim yükleyemiyorum ya bikaç resim atcaktım :(

/var/www/vhosts/islamiyet.gen.tr/galeri/uploads/90064: Dizin oluşturan hata(izinleri kontrol edin).

Lütfen Sistem Yöneticisine haber verin.

Evet şu anda kendi lokal bilgisayarımızdaki resimlerin yüklenmesine izin vermiyor sistem. Şu an için resimleri ancak URL linki ile yüklememize izin veriyor sistem. Elimizdeki resimleri internettteki resim sunucularına yükleyip, onların bize sunduğu URL linklerini kullanarak resim ekleyebiliyoruz şu anda. Mesela Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim bu siteden resimleri yüklebiliyoruz ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hızlı bir şekilde.

NOT: Resim yüklemeyi bilmeyen kardeşlerimiz için:
0. Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim sitesine girilir.
1. Gözat butonuna basılır ve açılan küçük pencereden kendi bilgisayarımdaki yüklemek istediğimiz resim seçilir.
2. RESİM YÜKLE butonuna basılır ve beklenir.
3. Doğrudan Erişim alanında yazılı olan link, resmimiz linkidir. Bu link kopyalanır. (Örnek: http://c1207.hizliresim.com/z/u/b31h5.jpg)
4. Forumda resim yükleme işlemi başlatılır.
5. "From URL" tabına geçilir.
6. Kopyalamış olduğumuz resim linki, URL alanına kopyalanır.ü
7. "Retrive remote file.." ile başlayan yazının başındaki kutucuk seçili ise, seçili özelliği kaldırılır.
8. OK butonuna basılır ve resim eklenir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt