Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Profil ayarları (1 Kullanıcı)

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
arkadaşlar sa ben avatar ekleyemedim
yerdımcı olabilecek biri varmı?

Aleyküm selam Avatar ekleyebilmeniz için öncelikle Kontrol Paneli linkine tıklayarak, Avatar Düzenle kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Avatar Kullanmak İstiyorum botununu işaretleyiniz. Dikkat edilen hususlar alt kısımdaki not olarak belirtilmiştir.
Not: Yüklemek istediğiniz grafik en fazla 120 x 120 ebatında ve 29,3 KB (Kilobyte) büyüklüğünde olmalıdır (daha küçüğü olabilir).

s.a.ben profilimi görüntiliyemiyorum nedendir acep

Aleyküm selam

Profil görüntülenme bölümü kapatılmıştır. Kişiler, kendi profiline dahi bakamıyor.

Bu olay birkaç sebep ile açıklanabilir.
  • Bir üye, başka bir üyenin profiline bakarak, belirtmiş olduğu eposta, msn ve diğer iletişim ve kişisel bilgilerine ulaşabiliyor. Kullanıcıların güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek için ekibimiz hassas bir çalışma yapmaktadır. Bu çalışma sonuçlanınca, en azından kişi kendi profile bakabilecek, veya başka bir kişinin profiline bakarak, yalnız mesajlarını ve konularını aratabilecektir.
  • Sadece bir bayan kullanıcının profiline bakmak için üye olan kişilerde malesef mevcuttur. Özellikle bayan kullanıcıların adreslerine ulaşarak, sohbet etmek, soru sormak, bilgi almak gibi birçok farklı sebeble irtibat kurulmaya çalışılıyor. Bu da bize gelen şikayet epostalarında durumun çok ciddi boyutlar kazandığını göstermektedir. Amaç ve niyet ne olursa olsun, msn veya farklı iletişim bilgilerinin görüntülenmesi, forum içersinde veya farklı yerlerde iletişimi sağlayabilme adına faaliyetlerde bulunulması Yönetim tarafından yasaklanmıştır. Bu tip özel yerlere girilirken "Yetkiniz yoktur." mesajı çıkmaktadır.
Selam ve dua ile ..

ferhatteos

Kayıtlı Kullanıcı
bende kendi profilime bile bakamıyorum buiş bana karmancorma geldi lütfen beni acık bir şekilde aydınlatırsanız memlun olurum şimdiden saglun

asakir

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

yönetici kardeşlerime hürmet eder böyle hayırlı çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürler ederim...

omerasilbay

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle böyle bir site hazırladığınız için sizlere sonsuz teşekkürlerimi bildirir,Allah yardımcınız olsun. Profil ayarlarını yaptım doğru oldu mu.Teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt