Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

öss ye girecekler için (1 Kullanıcı)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tubacım
maşallah bugünde formundasın jeyfin neşen yerinde gibi görünüyor kiii inşallah öyledir rabbim daimi eylesin dualarınızda yer almak duası ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tubacım
maşallah bugünde formundasın jeyfin neşen yerinde gibi görünüyor kiii inşallah öyledir rabbim daimi eylesin dualarınızda yer almak duası ile
ve aleykümselam kardeşim evet bugün iyiyim bi de günüm günümü tutsa varya:evetRabbimiz razı olsun Rabbimize emnaet ol inşaallah :H

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kardeşim Ben lisedeyken niye bu pirinç yoktu haksızlık değilmi şimdi çıkarmışlar :A :K :K selametle ....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kardeşim Ben lisedeyken niye bu pirinç yoktu haksızlık değilmi şimdi çıkarmışlar :A :K selametle ....
ve aleykümselam olsun bizim zamanımızdada yoktu ama benim şimdi zaten işime yaramaz senin ayın 4 ünde sınavın yok mu tembel öğrenci al belki işe yarar..:K​

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
benim sınavlar pirinçler falan olacak gibi bişey değil bir elim kitapta bir elim Bilgisayarda .... :K

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
benim sınavlar pirinçler falan olacak gibi bişey değil bir elim kitapta bir elim Bilgisayarda .... :K
sağlık olsun moral bozmak gibi olmasında sende hayat yok :K boşuna giripde düşük not alma:K
insanın benim gibi kardeşi olsun ne 100 milyar borcu olsun yaniii
çok güzel yürek veririm
.:B​

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bak şimdi Cok Kirildim Tuğba Kardeşim
Neden Yillar Once Bunu Yayinlamadin Bakayim :)
Boşuna çalişmişiz
Gecekondu Sana Sipariş Verelim Tamam Mi

Allaha Emanet Olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Boşuna çalişmişiz

Allaha Emanet Olun
selamun aleyküm kardeşim ah zamanında bilseydik:K
şimdiye edebiyat öğrenmenliği için okuyor olurdum yaşlanıyorum burda :K
ne yapalım bu nada şükür hem bensiz iflas ederler her işde bir hayır vardır görende çok çalışkanım sanacak
:)
olsun tembelde değilim yani
Rabbimize emnaet ol inşaallah

ziyauddin

Kayıtlı Kullanıcı
Şaka mı Gerçek mi bu Tuğba Hanım!

Şaka mı Gerçek mi bu Tuğba Hanım!

Öss okunmuş pilavı mı. Şakaysa ne ala AMA eğer bir ciddiyet varsa bunda ayıp etmişsiniz. Sizde hurafelere bir hurafe daha mı ekleyeceksiniz. Bir kısmet vardır bir inanç vardır ve bir azim vardır ve bunlar bilgiyle karıştı mı, o zaman gör teksibi. Özellikle KISMET önemli ha o olmadan yemeğin tuzu tadı olmaz...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Öss okunmuş pilavı mı. Şakaysa ne ala AMA eğer bir ciddiyet varsa bunda ayıp etmişsiniz. Sizde hurafelere bir hurafe daha mı ekleyeceksiniz. Bir kısmet vardır bir inanç vardır ve bir azim vardır ve bunlar bilgiyle karıştı mı, o zaman gör teksibi. Özellikle KISMET önemli ha o olmadan yemeğin tuzu tadı olmaz...
selamun aleyküm şaka elbette şaka böyle gerçek olurmu Allah aşkına
espri ile karışık eleştiri yapılmış
Rabbimize emnaet ol inşaallah
selam ve dua ile..

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Boşuna çalişmişiz

Allaha Emanet Olun

hocam boşuna ders çalışıyoruz zaten :K bi kaç paket spariş edeyim bari Bizim bakkalda yokmuş :K

Şaka bi yana 1 hafta kaldı sınavlarıma bileğimin hakkıyla geçeceğim sınavlardan inşallah...:evet Allaha emanet olun .....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
hocam boşuna ders çalışıyoruz zaten :K bi kaç paket spariş edeyim bari Bizim bakkalda yokmuş :K

Şaka bi yana 1 hafta kaldı sınavlarıma bileğimin hakkıyla geçeceğim sınavlardan inşallah...:evet Allaha emanet olun .....
inşaallah Rabbimiz zihin açıklığı versin yar ve yardımcın olsun utandırmasın kardeşim

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİMİZ SINAVA GİRECEK BÜTÜN KARDEŞLERİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HAKLARINDA HAYIRLISINI NASİP EYLESİN AMİN

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı

ınşaallah kardeşım
allah kolaylık versın
ama soyleyeyım sana bu en guzel zamanların
sımdı anlamasanda oyle ıste
okul bıtınce başlıyor herşey
bır zamanlar gülnisa vardı o soyledı dersın :)

allah yardımcın olsun
başarılar dılerım
allaha emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt