Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Osman Hocamızın Ruhuna Hatim..... (1 Kullanıcı)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleykum osman abimin ruhuna hediye eylemek üzere açtığım bu hatm-i şerifi biran önce bitirip duasını yapalım insaAllah....almayan arkadaslardan rica ediorum bir cüzlede olsun sizde yardiminizi esirgemeyiniz yarin kimin icin okunacak belli olmaz ölüm heran bir nefes kadar yakinimizda.....

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleykum ve rahmetullah kardesim. Hepimzin basi saolsun. cok uzulduk..
15.cuzu aliyorum.. Rabbim okunan cuzleri kabul eylesin.. amiin..

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
16,17,18,19,20,21,22,23 ncü cüz ler okundu ...Selamlar....

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
24.cuzu nazlim arkadasimiz icin aliyorum..

_YUSUF_

Yönetici
9-10 okunmuştur Mevlam kabul eylesin inşaAllah

leyla-1

Altın Üye
28 cüz okunmuştur Allah kabul etsin...

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
6. cüz okundu. Rabbim kabul etsin. Osman hocamın mekanı cennet olsun inşaALLAH.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleykum Mustafa kardesim'e

En aci haberdi osman hocamizin vefati bu haberle sizladi yurekler acildi semaya eller dualarla .....abim oyle dokunduki yureklere herkes canla basla yasinler fatihalar hatimler tesbihlerle ruhuna okudu .....cok erkendi aramizdan ayrilisi tek tesellim insallah sevgiliye ve sevdiklerine kavusmasi rabbim bizleride ahirette karsilastirsin insaAllah....kiymetli İslam hocam ne kadar uzgunsun hissediyoruz bu kayiplar en cokta seni acitti belkide sag yanin bir kac ay once yurudu rabbine daha onu unutmadan sol yaninda yurudu rabbine Allah dayanma gucu versin sizlere uzun omurler versin daha nice ibrahimler osmanlar yetistirmeniz dilegiyle .......aciniz bizim acimiz ne hakkimiz varsa helal olsun hepinize rabbim yolunuzu her daim hayirli ve acik eylesin .....selametle dua ile.....

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleykum site uyesi kardeslerim osman hocamizin ruhuna okudugumuz bu hatm-i şerifin duasini birine emanet etmek istiyorum herkesin okumasi bitince ben siteye giremeyebilirim hastane ve ankara kosusturmasi icinde olabilirim okumalar bitince hayirsever bir uyemizin hatimin duasi ve bagislama duasini yapmasini rica ediyorum ...selametle dua ile....

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Esselamun aleykum site uyesi kardeslerim osman hocamizin ruhuna okudugumuz bu hatm-i şerifin duasini birine emanet etmek istiyorum herkesin okumasi bitince ben siteye giremeyebilirim hastane ve ankara kosusturmasi icinde olabilirim okumalar bitince hayirsever bir uyemizin hatimin duasi ve bagislama duasini yapmasini rica ediyorum ...selametle dua ile....

Ya Rabbimiz okunan Kur'an-ı Kerim Hatminden vasıl olan sevabı öncelikle Sana Celle Celalehu ...Muhammed Mustafa A.S. Efendimize arz ediyoruz... Ya Rabbim sen nasıl istersen bu Hatmin sevabı oraya ulaşsın...Acizane arzımız şudur ki... Cariyeli Guzin Efendilerimize ,Ümmeti Muhammede ,Osman Hocamızın ...İbrahim hocamızın Ruhlarına da nasip etmenizdir...

Hatmin okunmasına sebep olan kardeşimizin ve katkı edenlerinde ve Bu nadide site üyelerininde ölmüşlerinin ruhlarına da arz ediyoruz kabul buyur Rabbimiz...Amin...

Kabülü için Muhammed Mustafa A.S. efendimize selavat ve FATİHA...

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,osman abimiz için okunan hatime katılmak kısmet olmadı.ama onun bizler üzerindeki hakkı ve cömertliğine bir vefa olarak kendisine bir kaç hatim daha hediye edebilme fikrini sizlerle paylaşmak istiyorum.onun kadar seri hatimler yapamasak da burda aylarca bizlere gönderdiği kıymetli hediyelerine bir nebze mukabele etmiş olabiliriz.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
15.ve 24. Cuzler okunmustur. Rabbim kabul eylesin..

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
30. Cüz okunmuştur allah kabul etsin.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
4.cüz okunmuştur Rabbim kabul eylesin inşallah

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı günler diliyorum.
Kıymetli hocamız için yapılan hatime yetişemedim,
allah kabul etsin.
Mekanı cennet olsun.