Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

'' Nice Yıllara '' Hicran'ım.. (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Hicran kardeşim yeni yaşınız hayırlı olsun. hayırlara vesile olsun. Allahım iyi günler göstersin.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
yeni yaşın sağlık huzur mutluluk getirsin gönlündeki muratlarına nail olasın Rabbimin izniyle inşallah canım kardeşim

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum canim rabbim hayirli saglikli imanli ve razi oldugu bir omur versin dilinden duan alnindan secde izin kalbinden imanin eksik olmasin insallah gonlunde ne muradin varsaonu sana nasip etsin sevdiklerinle mutlu huzurlu bir omur gecirmen dilegiyle iyiki varsin canim seni cok seviyorum her daim duamdasin dualarinda olmak umidiyle selametle dua ile,,,,,,,
yeni yasinin hayirla gecmesi icin bir yasin okuyacagim canim ,,,,,,

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum canim rabbim hayirli saglikli imanli ve razi oldugu bir omur versin dilinden duan alnindan secde izin kalbinden imanin eksik olmasin insallah gonlunde ne muradin varsaonu sana nasip etsin sevdiklerinle mutlu huzurlu bir omur gecirmen dilegiyle iyiki varsin canim seni cok seviyorum her daim duamdasin dualarinda olmak umidiyle selametle dua ile,,,,,,,
yeni yasinin hayirla gecmesi icin bir yasin okuyacagim canim ,,,,,,

aleykümselam nurayım allah razı olsun canım.duaların kabul olsun inşaALLAH... bende seni çok seviyorum.rabbim meleğini sana bağışlasın herdaim mutlu huzurlu olun ailecek inşaallah... B)B)B)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Hayatın bizi birleştirdiği bu noktada...hep en güzeller yaşansın...en iyiler olsun....en değerliler gelsin......en kıymeti bilinenler olsun... inşaallah

Hayatınızın bu noktasında ....yaşamadığınız diğer zamanlarınızın ilki olsun...En güzel günler...en değerli anlar...kıymetli dostlar...hayırlı eş ve evlatlarınız olsun.... inşaallah

Nice senelere...

aminn ablacım aminn.. allah razı olsun hepinizden çok duygulandırdınız beni.kendimi en yalnız hissettiğim anlarda hep yanımda oldunuz,aile oldunuz bana... iyiki varsınız,teşekkürler... B)B)B)

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni yaşınız hayırlara vesile olsun İnşaAllah,ömrünüzün geri kalanı geçen kısmından daha aydınlık daha ferah ve huzurla gelsin size,Rabbim herşeyi hayırlısıyla ve gönlünüze göre versin İnşaAllah.
Nice mutlu yaşlara ve yıllara sevdiklerinizle ulaşın Rabbimin izniyle.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni yaşınız hayırlara vesile olsun İnşaAllah,ömrünüzün geri kalanı geçen kısmından daha aydınlık daha ferah ve huzurla gelsin size,Rabbim herşeyi hayırlısıyla ve gönlünüze göre versin İnşaAllah.
Nice mutlu yaşlara ve yıllara sevdiklerinizle ulaşın Rabbimin izniyle.

aminnn
sağol kardeşim allah c.c razı olsun inşaallah... B)B)B)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
SON SÖZ...

ALLAH'ım saydığım ve sayamayacağım kadar,sonsuz güzellikleri çok cömertçe verdiğin için,doğum günüm vesilesiyle bir kez daha şükürlerimi sunuyorum !!!
hamd olsun aldığım her nefese... B)B)B)

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Ha şöyle ne güzel işte:a26:
(kusura bakma hicran içimdeki ha bire fısıldıyor sözleri yazmadan duramıyorum bende, sözlerin çok hoşuna gitti böyle devam bence)
Rabbime şükürler olsun, her halimize binlerce şükürler olsun , bizleri yaratan Yaradana Hamd-u senalar olsun!....
Ya Rab ellerim, ellerim bak bak uzanmadan da dua ediyor ellerim
Ya Rab bu çoşkuya dayanamayıp giderim , nereye? yine Şems 'i görmeye

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Ha şöyle ne güzel işte:a26:
(kusura bakma hicran içimdeki ha bire fısıldıyor sözleri yazmadan duramıyorum bende, sözlerin çok hoşuna gitti böyle devam bence)
Rabbime şükürler olsun, her halimize binlerce şükürler olsun , bizleri yaratan Yaradana Hamd-u senalar olsun!....
Ya Rab ellerim, ellerim bak bak uzanmadan da dua ediyor ellerim
Ya Rab bu çoşkuya dayanamayıp giderim , nereye? yine Şems 'i görmeye

estafirullah ablam ne kusuru,büyüğümsün, anasın,cansın sen,dert etme sakın...

ablacım düşüncelerim hep böyleydi ki zaten...
biliyorum rabbim beni sınayarak şefkat elini uzattı sürdü bana
neleri değiştirdim bu 6 ay da bir bilsen,şaşarsın bana...
bu yüzden hamd-u senalar olsun rabbime.
o'nu c.c çok ama çok seviyorum,hislerimiz karşılıklı onuda biliyorum :a26:
biliyorum çünkü bana bu musibeti verdi,sevmese verir miydi ???
ama yaralıyım işte canım çok yanıyor,isyan etmeden
o can yangınıyla konuşuyorum bazen,ya da aşk'tan ya da adı her ne ise işte....

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH tan razı olacağı bir ömür dilerim hicran abla :)

Nice senelere sağlıkla :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt