Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

namaz ve mekan temizliği (1 Kullanıcı)

yagmurdamlasi

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar namaz kılıyorum çok şükür ama eve 2 3 kez ayakkabımı giymişken birşey unutup ayakkabı ile girmişliğim var. bu durumda tabiki o yerlere ailemde bende basıp namaz kılacağımız yerlere basmışızdır.e namaz kılarken de yerin temizliği önemli,tüm halıları yıkamak çok zor ve bunu aileme söylemedim onlar temiz sanıp namaz kılıyorlar sorum şu bir-namazım kabul oluyormudur? yada ne yapmam lazım? iki aileme soylemesem hakka girmiş olur muyum? 3- namaz kılasım bu yüzden gelmiyor abdest almadan ayaklarımı sabunluyorum ama sonra yine aynı yerlere basıp seccadeyi serip kılıyorum. ne yapmalıyım sizce?

_YUSUF_

Yönetici
arkadaşlar namaz kılıyorum çok şükür ama eve 2 3 kez ayakkabımı giymişken birşey unutup ayakkabı ile girmişliğim var. bu durumda tabiki o yerlere ailemde bende basıp namaz kılacağımız yerlere basmışızdır.e namaz kılarken de yerin temizliği önemli,tüm halıları yıkamak çok zor ve bunu aileme söylemedim onlar temiz sanıp namaz kılıyorlar sorum şu bir-namazım kabul oluyormudur? yada ne yapmam lazım? iki aileme soylemesem hakka girmiş olur muyum? 3- namaz kılasım bu yüzden gelmiyor abdest almadan ayaklarımı sabunluyorum ama sonra yine aynı yerlere basıp seccadeyi serip kılıyorum. ne yapmalıyım sizce?
kılınan yere necaset bulasmamissa namaza zarar vermez. yinede namaz icin seccade kullanmak uygun olur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt